Aroma roll-on podpora vitality a energie

vitalita -energie - nadšení

Povzbuzující přírodní aroma roll-on, se kterým rádi vykročíte do nového rána. Svěží vůně naplní vaši mysl optimismem a dobrou náladou, která vás bude provázet po celý den. Naplňuje mysl optimismem a dobrou náladou.

Směs vanilky a esenciálních olejů aromaterapeuticky působí na naši mysl a nabíjí energií. Osvěžující citrusové esence z bergamotu,  vám dodá optimismus kdykoliv během dne.

Roll-on působí aromaterapeuticky na vaši mysl, dodává novou energii a dobrou náladu. Citrusové vůně jsou plné optimismu a energie. Mírní deprese, pozitivně působí při únavě a pomáhají udržet pozornost. Roll-on můžete mít vždy schovaný v kabelce, je vhodný pro použití kdykoliv během dne, kdy vám dodá optimismus, novou životní energii a dostatek síly pro dlouhý náročný den.

Aroma roll-on od eResonance vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže působit zároveň na tělo i mysl a dodá vám chuť do života. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Použití:

Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Složení:

Organický jojobový olej

Organická vanilka

Organický Bergamot

Všechny produkty značky eResonance jsou 100% ekologické. Ingredience na výrobu olejů jsou odebírány od malých rodinných bio farmářů.

eResonance produkty jsou ekologicky certifikované. Při výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parabeny ani přírodně identické přísady a žádný produkt nepochází z geneticky modifikovaných rostlin. Jsou nekompromisní a naprosto přírodní. 

Netestováno na zvířatech a fairtrade.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1189
690 Kč
Aroma roll-on podpora vitality a energie
  • množství: 10 ml lahvička
  • Švýcarská Bio certifikace 
  • vyrobeno v Curychu