Éterický Bio olej Vetiver

Vetiver pochází z Indie, má rád tropické a bažinaté místa. Kořeny rostliny vetiver mohou být použity ke tkaní koberců nebo vonných provázků, k výrobě dekorativních předmětů nebo figurek, také se upravuje do tvaru malých kuliček, které se umístí do šatníku.

Jeho teplá a kořeněná vůně je široce využívána ve voňavkářstvích, kde se vyskytuje především v mužských vůních. Známým příkladem takového parfému je „Vetiver“ od Guerlainu.

Aroma

měkké, bylinné

Esenciální olej z vetiveru s omamnou kouřově mechovou vůní dodá vašemu domovu atmosféru energie a života. Má stabilizační účinky na krevní oběh a ulevuje od bolestí při revmatizmu. Éterický olej z vetiveru má stabilizační účinky na krevní oběh a pomáhá při kolísání krevního tlaku. Působí silně zklidňujícím efektem a velice jej oceníte zejména v období nadměrného duševního či fyzického vyčerpání, kdy pomáhá obnovit síly a dodat potřebnou energii.

Vetiver je někdy také používán jako přírodní afrodiziakum a má harmonizační účinky. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a účinkuje také při revmatizmu. Podporuje hojení drobných ranek a dezinfikuje je. Je vhodný také na pokožku s akné. Přidávejte ho do krému či tělového oleje.

eResonance organické esenciální oleje jsou perfektním doplňkem vaší domácí lékárničky.

Ať už potřebujete podporu spaní, relaxace nebo pomocníka ve dnech stresu eResonance organické oleje jsou pro vás ideální volbou.

Použití:

Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Certifikáty:

bio.inspecta AG : Certified Organic by Inspecta, Switzerland

EcoCert : Produit issu de l'agriculture biologique certifié / Wirkstoff aus ökologischer Landwirtschaft / Product from certified organic farming :FR-BIO-01

Upozornění:

Éterický olej není vhodný pro těhotné a kojící ženy a také pro děti do 12 let. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Balení:

Jantarová skleněná lahvička s kapátkem. Bílý dětský bezpečnostní uzávěr (HDPE (High Density Poly-Ethylene). Recyklovatelný. Vyrobeno z recyklovatelných materiálů.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1184
590 Kč
Éterický Bio olej Vetiver
  • množství: 5 ml lahvička
  • Švýcarská Bio certifikace 
  • vyrobeno v Curychu