Anhydrit broušená koule extra Polsko

léčení - duchovno - andělé - klid - radost

Jsem považován za kámen léčitelů, neboť podporuji vnímavost a navozuji kontakt s čistou vesmírnou energií a umožňuj lepší kontakt s říší andělů. Říká se mi kámen soucitu a slitování a majitele ochraňuji před krutostí. Umožňuji pravdomluvnost, stimuluji jasnovidnost a pomáhám vám smířit se s věcmi, které nemůžete změnit a navozuji pocit klidu a míru. Tlumím napětí, hněv a vypjaté situace. Pronášenou řeč činím příjemnou a klidnou a v případě rozladění pomáhám vybírat vhodná slova při komunikaci. Jsem vhodný při absolvování zkoušek, prezentací a přednášek, protože zmirňuji stres a pocity nervozity.


S láskou Váš anhydrit.

 

 Znamení zvěrokruhu: kozoroh, vodnář

Očista: pod proudem vody nebo v misce s vodou, na přímém slunci

 

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Můžeme doručit do:
11.3.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 343
790 Kč
Kategorie: Drahé kameny
  • minerální kámen : anhydrit
  • původ polodrahokamu : Polsko
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení:
  • průměr kamene : 35 mm
  • váha kamene : 65 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.