Luxusní ametystová mísa s křišťálem 40cm AAA kvalita Brazílie

čistota - stres - sny - klid - ochrana - odvaha

Všechno, co pro vás chci, je mír. V bezesných nocích mám energii, která vás usadí do snů. Chráním před negativitou a závislostmi, rozptyluji je. V mé přítomnosti není zatěžko opustit zvyk, který sice působí krátkodobou radost ale z dlouhodobého hlediska škodí. Moje energie přináší do  životů pochopení, moudrost, rozvahu a soucit. Napomáhám soustředění, pomáhám přijímat nové myšlenky, dodávám rozhodnost, rozvíjím intuici, podporuji proměnu záměrů ve skutečnost.

Jsem bránou do moudrosti Vaší duše.

S láskou Váš ametyst.

 

Jedinečný kousek vybroušeného kusu minerálu do nádherné a velmi dekorační ametystové mísy. Nepřehlédnutelný doplněk vašeho interiéru. Může sloužit jako božská mísa na ovoce, která svými léčivými vibracemi zvýší energie daného pokrmu. Misky z kamenů nás vždy fascinovaly protože nejen, že vyzařují sílu a energii všude okolo sebe, ale také jsou nádherné v každém koutu vašeho domova. Naplňte je našimi krystaly, koulemi a budou se vzájemně nabíjet. Úchvatně na nich budou vypadat minerální šperky, když je zrovna nebudete používat a zároveň se vám na mističce krystaly šperků dobijí. 

 

Znamení zvěrokruhu: beran, panna, střelec, kozoroh, ryby

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, nebo v misce s vodou společně s křišťálem, můžete také použít kouř z vykuřovadla, poté nabijte ve stínu, aby neztratil svou fialovou barvu
 
Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 477
16 900 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…
 • luxusní téměř 40cm velký kus !
 • úžasně opracovaná přírodní ametystová a křišťálová mísa 
 • hlazené všechny hrany
 • minerální kámen : ametyst a křišťál
 • původ polodrahokamu : Brazílie
 • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
 • velikost kamene : 39x24 cm
 • váha kamene : 3,8 kg
 • zakoupením získáte tento identický minerál
 • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 

   

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.