! TENTO TÝDEN DOPRAVA ZDARMA ! *platí pro doručení na výdejní místo Zásilkovny 

Nerost surový měsíční kámen Indie

intuice - pochopení - láska - empatie - spánek - sny

Jsem kamenem nových počátků.

Jak napovídá mé jméno, jsem silně spjat s Měsícem a s intuicí. Nejsilněji působím na utišení rozbouřených citů. Vytahuji na povrch věci uzavřené dosud v podvědomí. Zvyšuji intuici a empatii. Vyvolávám srozumitelné živé sny, zejména v době úplňku.   

Pokud mne položíte na solar plexus, upozorním na již nefungující způsoby jednání v citovém životě, které je díky tomu možno prozkoumat a odstranit. Přináším hluboké citové zotavení. Hojím rovněž problémy horní části zažívacího traktu, které jsou spojeny s citovým napětím.   
Na tělesné úrovni ovlivňuji ženský reprodukční cyklus a snižuji nerovnováhu a napětí spojené s menstruací. Jsem propojen s šišinkou, udržuji v rovnováze hormonální systém, stabilizuji nerovnováhu tělních tekutin a pomáhám naladit vnitřní biorytmické hodiny. Pomáhám v případech šoku a lze mne použít ke zklidnění hyperaktivních dětí.   

 Znamení zvěrokruhu: rak, ryby, kozoroh

Očista:  kámen umístíte na pár minut pod proud vlažné vody, následně je třeba kámen osušit, jelikož jde o měsíční kámen, jeho nabíjení by mělo probíhat na měsíčním světle, které během několika hodin vrátí kameni všechnu jeho sílu

 

Měsíční kámen dostal název pro svou podobnost s Měsícem třpytivý na noční obloze. Jeho barva se často přirovnává k mléku, avšak měsíční kámen bývá zbarvený také do hněda a má jemný perleťový odlesk.

V Indii je posvátným kamenem, který podle mnohých přináší štěstí a ochraňuje každého, kdo ho nosí.

Měsíční kámen se rovněž považuje za kámen matky země. Legenda říká, že chrání i všechny cestovatele.

 

  Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Můžeme doručit do:
30.9.2020
Skladem (4 ks)
Kód: 235
590 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Surový měsíční kámen Indie
Běžný produkt

 

  • 1ks minerální kámen : měsíční kámen 
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení  
  • původ polodrahokamu : Indie
  • velikost kamene: cca 6-9cm
  • váha polodrahokamu : cca 100 g
  • zakoupením získáte podobně vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.