Sodalitové knižní zarážky 2,8kg

sebevědomí - spolupráce - intuice

Spojuji vaší logiku s intuicí. Když se mnou meditujete, porozumíte snáze aktuálním okolnostem vašeho života (dostáváte odpovědi na to, proč to či ono se vám zrovna děje). Skvěle ruším elektromagnetické znečištění. Položte si mě na počítač a já zamezím vyzařování z PC. Jestli se pohybujete v prostorách, kde se vnitřně necítíte dobře (špatně se vám tam dýchá, bolí vás hlava, je vám často špatně, cítíte se unavení), noste mě u sebe, pomohu vám. Jsem výborným pomocníkem při týmové spolupráci. Přináším do skupiny harmonii, solidaritu a při své práci budete mít na paměti společně vytčený cíl. Upevňuji pouto mezi členy skupiny. Podněcuji jejich důvěru, skupina je díky mne více semknutá. Potlačuji duševní zmatek, jsem velkým pomocníkem při rozvoji mysli. S mou pomocí budete uvažovat více racionálně, podněcuji k pravdě a intuitivnímu uvažování. Pomáhám i slovně vyjadřovat vaše myšlenky. Vnáším do mysli klid a vy tak můžeme lépe přijímat nové informace. Se mnou bude snazší odpoutat se od starých vlastností a zbavit se ustrnulého způsobu uvažování. Pokud vás svazují obavy, pocit viny nebo dokonce fóbie, pomohu vám zjistit pravou příčinu těchto problémů, jejich prapůvod. Dostanete odpověď na to „proč“ se tak cítíte a díky tomu se můžete tohoto svazujícího jednání snáze zbavit.

Se mnou se budete přijímat tací, jací jste, tím i zvyšuji vaše sebevědomí. Odkrývám vám i vaše stinné vlastnosti, abyste je jednoduše přijali a nijak je neposuzovali.

S láskou Váš sodalit.

 

Znamení zvěrokruhu: střelec, panna, vodnář

Očista: sodalit pečlivě čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc nejlépe za úplňku, zahrabaný v půdě, po opláchnutí jej položíme na křišťál a vystavíme dobrou hodinu přímému slunci  

 

 

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Skladem (1 ks)
Kód: 525
1 790 Kč
Kategorie: Drahé kameny
  • minerální kámen : sodalit
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení :
  • velikost kamene : 21x12 cm
  • váha kamene : 2,75 kg
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: