Labradorit leštěný minerál dekorační set

ochrana - síla - proměna - esoterika - léčení

Tato destička s minerály slouží jako zářič pozitivní energie. Umístěte ji nejlépe na pracovní stůl, kde dokonale zachytí všechen elektrosmog. Kamínky si můžete vzít také s sebou do kabelky či kapsy. Jejich pozitivní vibrace tak bude stále s vámi. Večer je opět můžete uložit do jejich "domečku", na destičku. Mantry na destičce budou vždy připomínat pozitivní aspekty daného minerálu.

 

Moje barevné odlesky vás odnesou v čase do dětských let. Pomáhám se zpracováním citových a psychických bloků z minulosti a raného dětství. Nejsem ale pouze léčitelem vašeho vnitřního života. Vaše tělo je pro mne stejně důležité! Právě proto jsem vhodný pro léčení nachlazení, ulevuji při menstruaci, upravuji rovnováhu hormonů, odstraňuji stres, snižuji krevní tlak. Jsem vysoce mystický ale i tělesný. Vnaším světlo do života, zasvědcuji do tajemných mysteríí. Podporuji rozvoj intuice, přináším sílu a vytvrvalost. Jsem kamenem proměny a pomáhám vám v době velkých změn.

Pusťe mne do svého života a pomůži vám znovu uvěřit ve vlastní síly, spolu zvládneme vše.

Váš labradorit.

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, ryby, vodnář

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody nebo vykuřte kouřem z vykuřovadla, vzhledem k tomu, že je velmi citlivý na teplo, nabíjejte raději ve vodě, hodinu na slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 144
250 Kč
Kategorie: Leštěné kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…
Labradorit leštěný minerál dekorační set
Běžný produkt
  • vlastní návrh a výroba
  • 3ks tromlovaného labradoritu na skleněné destičce s originálním popisem
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, ryby, vodnář
  • velikost skleněné desky : 10x10cm
  • váha kamenů : cca 60 g
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru 
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: