Achátová zarážka na knížky gold maxi Brazílie 2,1kg

dlouhověkost - láska - ochrana - úrodnost půdy - uzemnění

Jsem kamenem věků.

Vy lidé mě znáte již 8000 let, což dokazují i vaše archeologické nálezy. Se zkušenostmi, které jsem během věků nasbíral, jsem tady, abych vám předal svoje učení. Jsem velmi léčivý a stabilní kámen se silnou vazbou k zemi. Nejsem kamenem, co má intenzivní vibrace, jsem všestranný dobrák.  Se mnou naleznete svou jemnou sílu.

Dovolte mi, abych uzemnil vašeho ducha, stabilitu a harmonii pozval do všech aspektů vašeho bytí. Miluji a ochraňuji malé děti. Dokáži vyléčit z citových zklamání. Otevírám bránu ke kolektivní moudrosti. Dám vám pocítit jistotu a bezpečí. Když mi dovolíte, vezmu vás pod svá ochranná křídla.

V neklidných časech vám pomohu k návratu do harmonie.

Vaš achát.

 Achátové knižní zarážky jsou velmi nadčasové a zároveň funkční. Svou krásou podtrhnou vzhled každé knihovny. Hodí se také na poličku, kde mohou přidržovat pouze pár knih. Luxusní přírodní dekorace do vašeho domova, ale též oblíbený Feng Shui léčebný prostředek.

 

Znamení zvěrokruhu: rak, štír, ryby 

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, poté nabijte libovolně dlouho na přímém slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 184
4 890 Kč
Achátová zarážka na knížky gold maxi Brazílie 2,1kg
  • minerální kámen : achát
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení rak, štír, ryby 
  • velikost kamene : 16x13 cm
  • váha kamene : 2,1 kg
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • zakoupením získáte tyto vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knižní zarážky
Název minerálu: Achát
Zdarma minerální dáreček: Ano