Šalvěj bílá a Yerba Santa vykuřovací svazek

Síla dvou posvátných šamanských bylin v jednom.

Mocný svazek se silnými a velmi očistnými bylinami 

 

Bílá šalvěj roste hlavně v slunné Kalifornii a je jednou z nejsilnějších rostlin pro čištění a žehnání. Je hojně užívaná k čištění místností tak i k očistě těla, ducha duše. Dým a vůně nese sebou dle indiánské tradice mír a uzdravení. Je průvodkyní u modliteb a rituálech vzdání díku naší Matce Zemi.

Indiáni ji považují za nejposvátnější bylinu a velmi účinný lék. Je ceněna hlavně pro své očistné účinky, proto se používá před různými ceremoniemi a rituály.

Velmi dobře pročišťuje místnosti i různé předměty, dokáže ale také vyčistit naši duši a pomoci při hledání cesty ve vlastním životě.

Používá se k potlačení negativní energie, posílení energie pozitivní. Vykuřování bílou šalvějí osvěží vzduch a může přinést úlevu při nachlazení, rýmě a potížích dýchacích cest. Ovlivňuje ducha a posiluje paměť. Vnáší světlo a jas do života.

Kouř z bílé šalvěje je i silně dezinfekční, což oceníte hlavně v době chřipkové sezony.

Vůně při vykuřování je velmi jasná, typicky kořeněná, kafrová - bylinná.

 

Yerba santa neboli svatá tráva vás zaujme svou hřejivou, pryskyřičnatou vůní se silnými kořeněnými tóny. Při vykuřování se používá hlavně pro své očišťující a posilující účinky. Indiánští šamani ji považují za nositelku léčivé síly. Yerba výborně neutralizuje negace v atmosféře a posiluje vnitřní sílu člověka, stejně jako jeho samoléčivé schopnosti.

Vykuřování yerby je vhodné zejména při onemocněních dýchacího ústrojí. Působí příznivě při nachlazení, chřipce nebo astmatu, uvolňuje hleny. Má příznivý vliv na organismus při zápalu plic, tuberkulóze i revmatismu. Indiáni yerbě kromě skvělých očistných účinky přisuzovali také schopnost změnit slabost v sílu a strach v jistotu. Yerba také dokáže zahnat takové negativní emoce, jako jsou strach, agrese nebo vztek.

 

Tip: Dým z bílé šalvěje a yerby dokáže výborně očistit také krystaly a minerály. Zapalte je, nechte doutnat a kámen nad dýmem podržte.

Očistu minerálů podpoříte tím, že ji budete provádět vědomě, tedy že se během čištění budete soustředit na to, jak se z minerálů smývá vše, co jim nepatří. 

 

Použití: Na pálení používejte nejlépe nádobky, určené k účelům vykuřování, jako jsou kadidelnice popř. přírodní ploché mušle nebo kovové misky. Vršek svazku zapalte, nechte chvíli hořet a poté sfoukněte. Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

 

Skladem (1 ks)
Kód: 718
390 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Šalvěj bílá a Yerba Santa vykuřovací svazek
Běžný produkt
  • 1 ks vykuřovací svazek Šalvěje bílé a Yerba Santy
  • velikost : cca 12 cm
 
diamant_gaia

 

                                                                                                          

    

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: