Sweetgrass – vykuřovací copánek

povznesení - požehnání - propojení

Sladká, teplá a lehce vanilková vůně.

Vhodná při stěhování do nového domu nebo pro přivítání nové životní kapitoly. Účelem této posvátné rostliny je navázání spojení se svým vnitřním já. Plné prožití okamžiku, vitání změn, napojení na své podvědomí. Často se používá v kombinaci s bílou šalvějí.

Sweetgrass, tomkovice vonná, nebo také sladká tráva roste v prérijních oblastech USA a Kanady. Mezi Indiány se těší veliké vážnosti a úctě, používají ji při očistných, léčebných i šamanských obřadech, při hledání  nových vizí. 

POUŽITÍ: Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál.

Výška svazku asi 10 cm

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1072
250 Kč
Sweetgrass – vykuřovací copánek
  • výška svazku asi 10 cm