Andělská křídla ze selenitu Maroko 20cm

silně očistný - ochranný - stabilizuje emoce 

 Vyzývám Vás, abyste ze své hlavy odstranili omezení a vyčistili si "skříně" své mysli.

Položte mě na okenní parapet v domě, přinesu závan čerstvého vzduchu, který oživý váš prostor a pozve dovnitř pozitivní energie. Jsem jako svatý meč, bojující za odstranění energetických blokád a opevněním váš "hrad" klidem a mírem. Budu stážit čistotu vibrací vašeho domu i vašeho ducha. Propojte se se mnou a vzpomeňtě si, že i vy jste utkáni z čistého světla. Nemusíte se nic učit, nemusíte nic hledat, jen si to dovolte! Řekněte buňkám svého těla, že se mohou otevřít mým vibracím. Dovolte jim pustit vše, co je svírá a drží mimo čisté frekvence zdraví a vitality.

Jsem pojmenovaný po Seléne, řecké měsíční bohyni. Milenci si mě vyměňují pro usmíření. Dejte si mě pod polštář nebo k posteli, pro klidný spánek plný objevů a lekcí ve vyšších dimenzích. Budu klíčem, který vám otevře všechny dveře.

Proměňte svůj domov ve svatyni hodnou vědomého člověka. Vše nízké zanechte mimo své energetické pole, vše, co není hodné vaší velikosti transformuji. Poznejte, že křehkost je pouze iluzí. Poznejte, že není třeba bojovat, jen být sám sebou. Poznejte, že můžete naplnit všechny své sny, pokud je záměr vašeho srdce čistý!

S láskou váš selenit.

 

Znamení zvěrokruhu: býk

Očista: NIKDY selenit nenamáčejte, mohl by se rozpustit!! očistit pomocí kouře z vykuřovadla, nabíjet krátce, ve stínu slunce

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6981
2 660 Kč
Andělská křídla ze selenitu Maroko 20cm

 

  • minerální kámen : selenit
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení býk
  • velikost kamene : cca 20x21 cm
  • váha kamene : cca 140 g
  • původ polodrahokamu : Maroko
  • náhodný výběr
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Selenit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…