Astrofylit leštěný Kolský poloostrov 48g

souznění duší - sebeláska - zbavení se závislosti - osobní sila - motivace

Prozářím světlem vaši mysl i duši.

Pomohu vám milovat a vážit si sami sebe. V mém poli se budete snadněji vyrovnávat s obtížnými situacemi v životě. Napomáhám smířit se s věcmi, které se vašem životě dosud odehrály a se kterými se vám dosud nepovedlo se vyrovnat, věcmi které vás stále tíží a trápí.

Jsem často nazýván jako "Kámen manželství", protože podporuji věrnost, pravdu a naprostou upřímnost mezi partnery ve vztahu. Jsem „klidný a upřímný“ kámen, přináším poznání do vašeho života a pomáhám vám provést zásadní životní změny, kterým jste se dosud v nitru bránili. A protože jsem doslova kamenem světla, moje světlá a čistá energie vám bude jakýmsi „světýlkem“ na cestě vašeho života.

Váš astrofylit.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, rak, ryba

Očista: energii surového astrofylitu nikdy neobnovujte pod tekoucí vodou nebo vykuřováním, odebrat z astrofylitu negativní energie a dobít jej pozitivní energií můžete tím, že jej položíte vedle křišťálu tak, aby se oba kameny vzájemně dotýkaly, dobíjet můžete také položením na parapet okna, na který dopadá měsíční světlo, popřípadě venku za měsíčního svitu, dejte však pozor na vlhkost v okolním prostředí

 

Přestože je astrofylit na trhu zatím poměrně dostupný, je relativně vzácným kamenem, protože se vyskytuje jen na několika málo místech na světě, především v Rusku na Kolském poloostrově. Vedle Ruska je už jen několik lokalit v Kanadě (provincie Qubec), USA (Colorado), Norsku a Grónsku.

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 924
990 Kč
Astrofylit leštěný Kolský poloostrov 48g

 

  • Astrofylit
  • původ : Kolský poloostrov
  • velikost kamene: 8x7 cm
  • váha polodrahokamu :  48 g
  • zakoupením získáte přesně tento vyobrazený kámen
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Černá