Polodrahokam křišťál a růžové lithium drúza otočný podstavec 5kg Brazílie

Růžové lithium je kombinací čistého čirého křemene s inkluzemi lithia. Lithiový křemen je skvělý krystal, který přináší emocionální klid, uvolnění od stresu a relaxaci.
Pokud znáte použití lithia v moderní medicíně, je snazší pochopit, jak vám jeho energie může prospět.
Lithium je klíčovou složkou relaxačních a antidepresivních léků. V kombinaci s čirým křemenem se zesilují přirozené antidepresivní vlastnosti lithia. Může pomoci odstranit vaše úzkosti, starosti a stres. Rozptýlí vaše obavy a pozvedne vás z vaší deprese.

Lithium-křemen má velmi silnou léčivou energii, která rezonuje se všemi 7 čakrami a může být použita k aktivaci a očištění každé z nich.

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 6982
28 000 Kč
Polodrahokam křišťál a růžové lithium drúza otočný podstavec 5kg Brazílie

 

  • minerální kámen : lithium
  • otočný podstavec v ceně
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost kamene : 32x24 cm
  • váha kamene : 5 kg (s podstavcem)

     

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…