Zlatý léčitel anděl Brazílie 318g TOP

fyzické zdraví - vyšší potenciál - silná očista

 Jsem univerzální léčitel. Má hřejivá záře prospívá všemu, co vás trápí. Stejně jako letní slunce, jsem věrný své barvě - zářivé a jasné. A stejně jako slunce, vyzařuji tajemné léčivé schopnosti. Jsem vysoce ceněný v oblasti fyzického zdraví a hojení. Použijte mě k očištění a posílení vnitřních orgánů, pozitivně stimuluji imunitní systém, přivádím tělo do holistické rovnováhy. Vyvažuji energie jing a jang. 

Vyrovnávám všechny čakry. Umožňuji, aby Zlaté světlo Univerzální lásky mohlo proudit do vašeho těla přes korunní čakru. Obklopím vás teplým zlatým světlem slunce a naplním vaše bytí světlem univerzální životní síly.

S láskou Zlatý léčitel. 

 

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, nebo v misce s vodou společně s křišťálem, můžete také použít kouř z vykuřovadla, poté nabijte ve stínu

Znamení zvěrokruhu:beran, panna, střelec, kozoroh, ryby 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 7633
2 990 Kč
Zlatý léčitel anděl Brazílie 318g TOP

 

  • minerální kámen : křišťál
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení vodnář, lev, kozoroh
  • velikost kamene : 11,5x8 cm
  • váha kamene : 318 g
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Žlutá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…