Ametystový křemen kaktus J.A.R. 234g

čistá aura - harmonie duše těla mysli - komunikace s duchovními průvodci - očista - léčení

Kaktusový neboli ametystový křemen 

Je to velmi neobvyklý kámen, většinou s hlavním větším krystalem ve tvaru svíčky, na kterém roste spousta velmi malých krystalků, kterými je takřka obsypán, cele pokryt a obklopen. Odtud pochází jeho název kaktusový křemen, neboť svým vzhledem kaktus připomíná. Jinak je jeho pravý název Spirit Quartz.

Spirit Quartz je vzácný, nachází se pouze na jednom jediném místě na světě, vyskytuje se v horském regionu Magaliesberg v Jižní Africe, kde byl poprvé objeven kolem roku 2001. Za těžbu tohoto křemene zodpovědný jeden určitý africký kmen. Ženy tohoto kmene nacházejí křemeny, čistí je a pečlivě se o ně starají. 

Spirit Quartz má mnoho barev a může se podobat barvě mnoha dalších odrůd křemene. Nejznámější barvou křemene je barva fialově-purpurová a je spojována s ametystem, nese i název " ametystový ", ale ametyst to ve skutečnosti není. Je to jen jeden z barevných odstínů tohoto úžasného křemene. 

Každý malý krystalek z tohoto celku vyzařuje energii a všechny tyto krystalky pracují v harmonii, aby vyzařovaly velmi vysoké a silné energetické vibrace. Každý typ tohoto křemene je vysoce duchovní a každý má svou specifickou vibraci. S tímto úžasným křemenem jsou udržovány v rovnováze všechny duchovní energie. Je jedním z mála kamenů, který dokáže dát do rovnováhy a harmonizace fyzická, emoční i duchovní těla. Kaktusový křemen nás vede ke spolupráci s našimi duchovními průvodci a k lepší komunikaci s nimi. Čistí naši auru a je mocným kamenem pro psychickou ochranu. Je ochranným kamenem nejen nás samotných, ale i našeho domova. Dokáže také domov očistit od elektromagnetického smogu. Mít svůj Spirit Quartz ve svém domově - to neuvěřitelně kultivuje prostředí klidu a harmonie. Učí nás lehkosti bytí, brát život s nadhledem. Přináší hlubokou duchovní moudrost a osvícení.

Spojí nás s Univerzální Láskou a celý ten proces bude pro náš život velkým požehnáním. 

Pokud jste na duchovní cestě, může vám tento krásný krystal pomoci se posunout vpřed .

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh, rak, ryby, vodnář

Očista: Spirit Quartz očišťujeme pod proudem vlažné vody, nabíjíme za slunečného dne, ale raději jen ve stínu
 
Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 954
1 880 Kč
Ametystový křemen kaktus J.A.R. 234g
  • minerální kámen : ametystový křemen kaktus
  • původ polodrahokamu : Jihoafrická republika
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 8x7 cm
  • váha kamene : 234 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 
  • geody i drúzy patří k větším kamenům, které ozvláštní každé místo a naplní ho tajemnou aurou

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Drúzy a geody
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano