Drúza apofylitu Indie AAA 674g

sebejistota - pravda - univerzální láska - pochopení - jedinečnost 

Jsem kamenem pravdy. Dovoluji vám úkázat pravdivou stránku sama sebe celému světu, bez ostychu. Se mnou budete více sebou.

Napomohu vám užívat si pocitů jedinečnosti, výjmečnosti a originality. Každý v sobě máme střípky Boha, celku, vesmíru. Probudím ve vás tuto jedinečnou a jen vám vlastní unikátnost. Vnáším do života univerzální lásku. Pomáhám při rozhodování v těžkých situacích, sladím potřeby duše a těla do jednoty. Udržuji pevné spojení se spirituálním světem zatímco současně umožním, abyste se ve svém fyzickém těle cítili příjemně. Pomáhám při cestách mimo tělo a jasnovidných pozorováních. Díky propojení se záznamy akaši usnadňuji cesty do minulých životů. Pomáhám překonávat zlost, obavy a strach. Rozpouštím starosti a umožňuji tolerovat nejistotu. Uklidním a uzemním vašeho ducha. 

Rád vám pomohu pocítit vlastní unikátnost a jedinečnost, se mnou budete SEBEvědomí.

Váš apofylit.

 

Znamení zvěrokruhu: beran, blíženec, váhy, kozoroh

Očista: po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.8.2022
Kód: 264
2 690 Kč –19 % 2 190 Kč
Drúza apofylitu Indie AAA 674g
Drúza apofylitu Indie AAA 674g
2 690 Kč –19 %
  • minerální kámen : apofylit
  • původ polodrahokamu : Indie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, blíženec, váhy, kozoroh
  • velikost kamene : 17x8 cm
  • váha kamene : 674 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 
  • geody i drúzy patří k větším kamenům, které ozvláštní každé místo a naplní ho tajemnou aurou

diamant_gaia
 

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Drúzy a geody
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Apofylit
Zdarma minerální dáreček: Ano

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení