Velká geoda celestin Madagaskar 4,8kg

klid - kreativita - zdraví - meditace - vyšší spojení

Jsem kamenem nové doby naší Země, mám velmi silné vibrace. Někdy mne také nazývají "učitelem pro Nový věk" jelikož umožňuji volný tok vyšších frekvencí do čaker konkrétně koruní a třetího oka a také krční čakry, a posiluji související orgány.

Naplním vás absolutním klidem, dám vám ochutnat mír a vyčistím srdce od zloby.  Moje šedomodrá nebeská barva vás okamžitě uklidní. Uvolňuji stres, úzkost a obsedantní chování. Dokáži propojovat s vyšší mocí. Pokud budete chtít, napomohu k vyčištění aury a čaker. Vnuknu vám nové vize a poskytnu chuť k jejich naplnění. Při stresu uklidňuji, bystřím mysl, zlepšuji komunikaci. Učím svého majitele moudrosti a otevření se novým zkušenostem. Pomáhám při řešení složitých otázek. Léčím auru, napravuji pokažené vztahy. Pomáhám umělcům tvořit a uvolnit trému.

Jsem velkým prostředníkem pro hluboké stavy meditace, pomáhám uklidnit mysl a otevírám ji pro komunikaci z vyšších říší.

Váš celestýn.

  

Očista a nabíjení: nechte projít kouřem z vykuřovadla nebo krátce opláchněte proudem vody, nabíjejte pouze ve stínu, chviličku, né na přímém slunci, mohl by začít blednout
 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 787
8 700 Kč
Velká geoda celestin Madagaskar 4,8kg

 

 

  • minerální kámen : celestin
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení vodnář
  • velikost kamene : 19x16 cm
  • váha kamene : 4,8 kg
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 
  • geody i drúzy patří k větším kamenům, které ozvláštní každé místo a naplní ho tajemnou aurou

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Drúzy a geody
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Celestýn
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…