Chladivá obličejová maska z minerálu ametyst

čistota - stres - sny - klid - ochrana - odvaha
Ametyst posiluje imunitní systém a pomáhá při kožních problémech. Je tradičně kamenem čistoty. Má silnou léčivou a očistnou moc. Pomáhá odstraňovat otoky.

Cílem této netypické relaxační masky na oči je zklidnit mysl, uvolnit tělo a nechat se unést v souladu s harmonií kolem nás.

Tento fialově zbarvený drahokam je mimořádně blahodárný pro mysl, kterou dokáže povzbudit i uklidnit a všechny svoje myšlenky odvrací k hlubšímu a poznání. Má velmi příznivý vliv při rozhodováníJe vynikající při nespavosti způsobenou přílišnou aktivitou mozku a chrání před opakujícími se nočními můrami. Zlepšuje paměť i motivaci, snižuje bolesti hlavy.  Přiložením na oblast břicha pomáhá při nerovnováze zažívacího traktu a blahodárně působí na střeva. 

Ačkoliv maska může působit chladivým dojmem, po přiložení na pleť se mění její teplota a maska přenáší svoji energii do celé oblasti obličeje i hlavy. Krásně přilne k obličeji a svoji vahou jemně stimuluje pokožku.

Jako každý kámen, i tyto masky disponují spoustou energie,kterou v sobě ukrývají. Tato energie působí ve vzájemné synergii s vaší osobností.

Přidáním několika kapek esencí znásobíte tyto mocné energie a váš obličej se uvolní o něco dříve.

Výraznou výhodou této masky z minerálů je to, že její životnost nemá limit a je možné ji využít na jakékoliv místo na těle.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2024
Kód: 1230
2 890 Kč –6 % 2 690 Kč
Chladivá obličejová maska z minerálu ametyst
Chladivá obličejová maska z minerálu ametyst
2 890 Kč –6 %

 

  • minerální kámen : ametyst
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Face roller
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano