Chladivá obličejová maska z minerálu křišťál

klid -  mír -  harmonizace -  čistá mysl -  láska

 

 Obličejová maska z křišťálu má velmi účinné vlastnosti! Má ohromnou moc zesilovat energii, regulovat ji a uvádět ji do absolutní harmonie.

Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost a především napomáhá k sebezdokonalování, které je velmi důležité pro každého z nás. Energie tohoto minerálu má moc nás ochraňovat před vším zlým.  Harmonizuje, čistí a chrání auru a zajišťuje klidný spánek, proto je vhodné masku používat právě před spaním.

 

Cílem této netypické relaxační masky na oči je zklidnit mysl, uvolnit tělo a nechat se unést v souladu s harmonií kolem nás. Ačkoliv maska může působit chladivým dojmem, po přiložení na pleť se mění její teplota a maska přenáší svoji energii do celé oblasti obličeje i hlavy. Krásně přilne k obličeji a svoji vahou jemně stimuluje pokožku.

Jako každý kámen, i tyto masky disponují spoustou energie,kterou v sobě ukrývají. Tato energie působí ve vzájemné synergii s vaší osobností.

 

Přidáním několika kapek esencí znásobíte tyto mocné energie a váš obličej se uvolní o něco dříve.

Výraznou výhodou této masky z minerálů je to, že její životnost nemá limit a je možné ji využít na jakékoliv místo na těle.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: 1232
2 390 Kč –8 % 2 190 Kč
Chladivá obličejová maska z minerálu křišťál
Chladivá obličejová maska z minerálu křišťál
2 390 Kč –8 %
  • luxusní zpracování křišťálu do oblíbených masážních výrobků
  • použitý minerální kámen : křišťál
 Doplňkové parametry

Kategorie: Face roller
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano