Chladivá obličejová maska z minerálu obsidián

sebevědomí - ochrana - uzemnění - klid 

Obsidián je kamenem ochrany, klidu, uzemnění a sebevědomí. Výrazným znakem obsidiánu je jeho mimořádná rychlost účinku a obrovská síla, kterou v sobě tento minerál ukrýváEnergie této masky nás zbavuje destruktivních a oslabujících vlastností a poskytuje nám stabilní podporu. Má schopnost nám hluboce léčit duši a pomáhat nám odkrývat pravdu. Má silný uklidňující účinek a napomáhá nám strávit vše, co je těžko přijatelné.  

Cílem této netypické relaxační masky na oči je zklidnit mysl, uvolnit tělo a nechat se unést v souladu s harmonií kolem nás.  Ačkoliv maska může působit chladivým dojmem, po přiložení na pleť se mění její teplota a maska přenáší svoji energii do celé oblasti obličeje i hlavy. Krásně přilne k obličeji a svoji vahou jemně stimuluje pokožku.

Jako každý kámen, i tyto masky disponují spoustou energie,kterou v sobě ukrývají. Tato energie působí ve vzájemné synergii s vaší osobností.

 Přidáním několika kapek esencí znásobíte tyto mocné energie a váš obličej se uvolní o něco dříve.

Výraznou výhodou této masky z minerálů je to, že její životnost nemá limit a je možné ji využít na jakékoliv místo na těle.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 1231
2 190 Kč
Chladivá obličejová maska z minerálu obsidián

 

  • minerální kámen : obsidián
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, lev, váhy, štír
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Face roller
Filtrovat dle barvy: Černá
Název minerálu: Obsidián