Chladivá obličejová maska z minerálu růženín

láska -  krása -  uzdravení -  trpělivost -  láskyplná energie

 Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Zlepšení sebevědomí a přijetí sebe sama jsou dvě z nejkrásnějších léčivých sil růžového křemene. Růženín je kamenem nepodmíněné lásky. Vnáší lásku k sobě samé a otvírá naše srdce na všech úrovních.

Silnou stránkou tohoto minerálu je schopnost vyhlazovat pleť, což se touto maskou ještě umocňuje. Chladivá maska se také doporučuje přikládat na hrudník, kde pomáhá odstraňovat nahromaděné blokující energie v plicích, ale také zároveň posiluje srdce. Položením do oblasti podbřišku pomáhá zvyšovat plodnost a celkově vibrace v pánvi.

Cílem této netypické relaxační masky na oči je zklidnit mysl, uvolnit tělo a nechat se unést v souladu s harmonií kolem nás. Ačkoliv maska může působit chladivým dojmem, po přiložení na pleť se mění její teplota a maska přenáší svoji energii do celé oblasti obličeje i hlavy. Krásně přilne k obličeji a svoji vahou jemně stimuluje pokožku.

Jako každý kámen, i tyto masky disponují spoustou energie,kterou v sobě ukrývají. Tato energie působí ve vzájemné synergii s vaší osobností.

Přidáním několika kapek esencí znásobíte tyto mocné energie a váš obličej se uvolní o něco dříve.

Výraznou výhodou této masky z minerálů je to, že její životnost nemá limit a je možné ji využít na jakékoliv místo na těle.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: 1229
2 190 Kč
Chladivá obličejová maska z minerálu růženín
  • 1ks růženínová maska
  • TOP kvalita - pouze ručně vybrané kvalitní kusy
  • použitý minerální kámen : růženín
 Doplňkové parametry

Kategorie: Face roller
Filtrovat dle barvy: Růžová
Název minerálu: Růženín
Zdarma minerální dáreček: Ano