Broušená kamenná pyramida tygří oko

ochrana - nalezení vlastních hodnot - seberealizace - energie - odvaha 

Pomáhám rozeznat vlastní nadání a schopnosti. Současně ale upozorňuji na chyby, které je nutno překonat. Podporuji ty, kdo jsou příliš závislí na druhých, a pobízím je, aby se odhodlali ke změnám. Na citové úrovni udržuji rovnováhu mezi energiemi jin a jang emocionálního těla, potlačuji deprese a zlepšuji náladu. Na rozumové úrovni vyrovnávám činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuji jejich praktické využití. Jsem mimořádně užitečný krystal při léčbě mentální nerovnováhy a poruch osobnosti. V duševním životě pomáhám řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Jsem silným ochranným kamenem, lidé mě po věky tradičně nosili jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Dobře posloužím při hledání vašich vlastních potřeb stejně jako potřeb ostatních. Léčím zrak a napomáhám při nočním vidění. Uzdravuji krk a rozmnožovací orgány. Odstraňuji křeče a překážky. Pomáhám při nápravě zlomených kostí.

Vaše tygří oko.


Znamení zvěrokruhu: panna

Očista: kámen stačí na několik minut umístit pod vlažnou tekoucí vodu, po osušení ho třeba nabít a to velmi jednoduše, položením na slunce, pro zvýšení účinků slunečních paprsků se může tygří oko nabíjet spolu s krystalem

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 457
390 Kč –15 % 330 Kč
Broušená kamenná pyramida tygří oko
Broušená kamenná pyramida tygří oko
390 Kč –15 %
  • 1ks minerální kámen : tygří oko
  • velikost kamene : 3x3 cm
  • váha kamene : cca 20 g
  • zakoupením získáte jeden z těchto vyobrazených minerálů
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.Doplňkové parametry

Kategorie: Pyramidy
Filtrovat dle barvy: Hnědá, Žlutá
Název minerálu: Tygří oko
Zdarma minerální dáreček: Ano