Labradorit pyramida Madagaskar 3cm

ochrana - síla - proměna - esoterika - léčení

Moje barevné odlesky vás odnesou v čase do dětských let. Pomáhám se zpracováním citových a psychických bloků z minulosti a raného dětství. Nejsem ale pouze léčitelem vašeho vnitřního života. Vaše tělo je pro mne stejně důležité! Právě proto jsem vhodný pro léčení nachlazení, ulevuji při menstruaci, upravuji rovnováhu hormonů, odstraňuji stres, snižuji krevní tlak. Jsem vysoce mystický ale i tělesný. Vnaším světlo do života, zasvědcuji do tajemných mysteríí. Podporuji rozvoj intuice, přináším sílu a vytvrvalost. Jsem kamenem proměny a pomáhám vám v době velkých změn.

Pusťe mne do svého života a pomůži vám znovu uvěřit ve vlastní síly, spolu zvládneme vše.

Váš labradorit.

Pyramida je symbolem božské moci. Tento nejstarší a nejvýznamnější geometrický symbol je zmenšeninou egyptských hrobek faraónů a ukrývá v sobě sílu odvádět negativní energie. Právě proto mají pyramidy velmi silnou moc pracovat s energiemi ve svém okolí. Přijímají vesmírné síly a zároveň vyzařují orgon, který následně rozptylují ve své blízkosti.

 Pyramidy z polodrahokamů a kamenů jsou vhodné k harmonizaci prostoru, k různým rituálům, meditacím, vyvolávání vizí a duchovní práci. Mají léčivou sílu odvádět a čistit negativní energie, pomáhat odblokovat a harmonizovat čakry a zároveň také silně zvyšují účinky jiných kamenů. Dalšími výraznými symboly pyramid je moc, úspěch, prosperita a bezpečí a právě proto byly pyramidy již v minulosti považovány za velmimocný nástroj.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, ryby, vodnář

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody nebo vykuřte kouřem z vykuřovadla, vzhledem k tomu, že je velmi citlivý na teplo, nabíjejte raději ve vodě, hodinu na slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1153
390 Kč –15 % 330 Kč
Labradorit pyramida Madagaskar 3cm
Labradorit pyramida Madagaskar 3cm
390 Kč –15 %
  • 1 ks náhodný výběr
  • minerální kámen : labradorit
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, ryby, vodnář
  • velikost kamene : cca 3x3 cm
  • zakoupením získáte jeden z těchto jedinečných minerálů
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Pyramidy
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Labradorit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…