Kdo za tím stojí

 

Odjakživa jsem velkou obdivovatelkou života a přírody. V obklopení přírodou cítím silnou jednotu se vším hmotným i nehmotným. Proto se snažím mít co nejbližší kontakt s elementy Gaii i ve svém domově. 

Velmi ke mně promlouvají bytosti z minerální říše a já před pár lety hledala internetový obchod, který by mi poskytl vysokovibrační krystaly do mé nejintimnější zóny působení - domova. 

Jako milovnice čisté krystalické energie jsem cítila, že v křišťálovém, internetovém světě něco chybí. Bezpečné místo pro krystaly jako by neexistovalo. Většina webových stránek, od kterých jsme se snažila nakoupit krystaly, vypadaly velmi nedůvěryhodně (z nějakého důvodu byly všechny webové stránky fialové a hodně zastaralé) a necítila jsem dostatečnou důvěru, abych jim zadala mé údaje z kreditní karty :). Vzala jsme tedy věci do vlastních rukou a začala tvořit místo pro ty nejkrásnější krystaly. 

Mým posláním je seznámit co nejvíce lidí s účinky minerálů, protože jejich vibrace a energie je jako stvořená pro dnešní hektickou dobu. Vybírám pro vás nejkrásnější kousky z nabídek, které dostávám z celého světa, aby krystaly zdobily vaše domovy hned na první pohled. Ten druhý pohled, bude pohled do vaší duše a vzestup vašeho vědomí. Krystaly neudělají práci za vás ale umí jemně navádět a posouvat, po cestě vašeho srdce. Budou vám po boku, aby utišily vaše bolesti, rozvíjely vaše pocity a pomáhaly vám projít životními zkušenostmi s větším uvědoměním a moudrostí. 

Dávám každou částečku sebe sama do tvorby krystalového světa a dodnes se dojímám nad všemi reakcemi, konstruktivní kritikou nebo povzbuzující zprávou.

Absolutní pocit blaženosti, že je má práce oceňována a podporována, je příliš těžké popsat. Tak jednoduše řečeno; DĚKUJI.

Maelis

denca