Ametyst broušený oboustranný vogel s duhou Brazílie 95g

čistota - stres - sny - klid - ochrana - odvaha

Všechno, co pro vás chci, je mír. V bezesných nocích mám energii, která vás usadí do snů. Chráním před negativitou a závislostmi, rozptyluji je. V mé přítomnosti není zatěžko opustit zvyk, který sice působí krátkodobou radost ale z dlouhodobého hlediska škodí. Moje energie přináší do  životů pochopení, moudrost, rozvahu a soucit. Napomáhám soustředění, pomáhám přijímat nové myšlenky, dodávám rozhodnost, rozvíjím intuici, podporuji proměnu záměrů ve skutečnost.

Jsem bránou do moudrosti Vaší duše.

S láskou Váš ametyst.

 

Vogel broušený krystal

Vogel krystaly jsou broušené podle legendárního vědce a léčitele s krystaly Marcela Vogela, jsou skutečně vzácnými a výkonnými nástroji energetického uzdravování. Marcel Vogel se snažil využít sílu vědy a lapidárního umění na zdokonalení krystalických forem přírody s cílem maximalizovat jejich potenciál přijímat, zesilovat a přenášet energii univerzální životní síly nabité záměrem léčit a silou lásky. Vogel brousil svoje krystaly tak, aby ladily s přírodní křemennou strukturou a také tak, aby vylepšil energetické vlastnosti krystalu na léčebné účely. Výsledek je esteticky fascinující! Unikátní oboustranný vogel, který je vytvořen 12 stranami, které znázorňují 12 paprsků světla. Vogel krystal má velkou léčivou sílu a je to vysoce aktivační krystal pro světelná těla, kde můžeme přivádět do těla velmi vysoké koncentrace krystalické energie a také čistého světla. Jeho špičku můžeme držet nad místem, které chceme aktivovat, které chceme harmonizovat, kde chceme rozproudit energie. Tato část je zcela na nás, jak to pocítíme. Vogel krystaly jsou opracované tak, aby zesilovaly, spojovaly a zacílily myšlenky a energie, které si přejet nasměrovat a přenést do těla/mysli. Specifický brus umožňuje vašim myšlenkám a energiím vniknout do krystalu přes jeho vstupní zakončení, být zesílené a zamířené během jejich cesty krystalem a být vyzářené z výstupního zakončení. Tímto způsobem jsou tyto krystaly používány na terapeutickou a duchovní práci. Na přenos energie do těla/duše, podporu meditace s cílem vytvořit spojení s duchovními bytostmi, a ve snaze soustředit naší životní energii na dosáhnutí cílů a realizaci snů. 

  

Znamení zvěrokruhu: beran, panna, střelec, kozoroh, ryby

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, nebo v misce s vodou společně s křišťálem, můžete také použít kouř z vykuřovadla, poté nabijte ve stínu, aby neztratil svou fialovou barvu

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4751
3 660 Kč
Ametyst broušený oboustranný vogel s duhou Brazílie 95g

 

  • minerální kámen : ametyst
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 9x3,5 cm
  • váha kamene : 95 g
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme Vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…