Křišťálová elestiální špice obelisk Brazílie 27cm 1,6kg AAA

síla - ochrana - meditace - harmonie - léčení

Očistěte si mysl. Dám vám věci jasně najevo, mým darem je trpělivost a soustředění. Podívejte se na věci z nové pozitivní perspektivy, osvobozeni od špatných úsudků. Povzbuzuji vaší psychiku, pomáhám k sebezdokonalení, harmonizuji a odstraňuji nahromaděné bloky. Silně zesiluji pozitivní energie a ty negativní umím pohltit. Jsem univerzální a nejúčinější krystal na světě. 

Rád vám pomohu pročistit špatné emocionální nánosy.

Váš křišťál.

 

 Elestial

Název Elestial pochází z andělské říše. Tyto krystaly spojují tělesné vědomí s kosmickým, nebo-li andělskou říší s hmotnou. Všechny tyto krystaly jsou pomocníky pro hlubokou očistu našeho vědomí. Když se snažíme posunout z chaosu k rovnováze a harmonii jsou tu Elestialy vždy pro nás. Pomáhají nám rozpomenout si na naší Božskou jiskru. Elestial lze rozpoznat například podle hluboce vrytých obrazců pod jejich povrchem. Krystaly Elestialu se materializovaly na planetě Zemi, aby byly nápomocny při znovuprobuzení lidstva, a aby sloužily k očistě a léčbě emočních traumat.

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh, vodnář

Očista: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6258
7 890 Kč –28 % 5 690 Kč
Křišťálová elestiální špice obelisk Brazílie 27cm 1,6kg AAA
EA021572 1458 446D 8472 140E20D37EDE
7 890 Kč –28 %

 

  • minerální kámen : křišťál
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení vodnář, lev, kozoroh
  • velikost kamene : 27x8 cm
  • váha kamene : 1,6 kg
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…