Enhydro křišťál s pohyblivou bublinkou vody

síla - ochrana - meditace - harmonie - léčení

Očistěte si mysl. Dám vám věci jasně najevo, mým darem je trpělivost a soustředění. Podívejte se na věci z nové pozitivní perspektivy, osvobozeni od špatných úsudků. Povzbuzuji vaší psychiku, pomáhám k sebezdokonalení, harmonizuji a odstraňuji nahromaděné bloky. Silně zesiluji pozitivní energie a ty negativní umím pohltit. Jsem univerzální a nejúčinější krystal na světě. 

Rád vám pomohu pročistit špatné emocionální nánosy.

Váš křišťál.

 

Enhydro křišťál s pohyblivou bublinkou

 Enhydro krystal je křemenný nebo achátový kámen, který obsahuje bublinky vody uvnitř. Tyto bubliny vody se zachytily uvnitř krystalu, když krystal rostl. Nejcennější Enhydro krystaly jsou ty, které mají pohyblivé bubliny. V krystalu je přítomna vzduchová kapsa, která způsobuje pohyb bubliny vody nahoru a dolů přímo v kapse. Ostatní Enhydro krystaly mají také vodní bubliny uvnitř, ale jsou obvykle nehybné. To však neznamená, že jsou méně krásné a úžasné. Enhydro krystaly obsahují vodu, která je přes sto milionů let stará! Enhydro je převzato z řeckého slova znamenajícího „jako voda uvnitř“. Tento krystal se také nazývá Bublinkový křišťál. 

Voda uvnitř krystalu je bez kontaminantů průmyslového znečištění. To z něj dělá ideálního pomocníka pro zachování čisté mysli. Tato voda může být považována za elixír poznání a ukrývá veškerou čistotu Božského plánu s planetou Gaiou i lidmi. Můžete meditovat s krystalem Enhydro s cílem spojit se s božským plánem. Tento krystal vám také poskytne silné a přímé spojení s vašimi Akášickými záznamy. Práce s tímto vzácným krystalem je velmi dobrá pro čištění nahromaděných toxinů ve vašem těle. Enhydro krystal vám pomůže vyjádřit se a sdělit vaše pocity z úrovně srdce. Otevře vás hlubokým úrovním bytí a přijímání božské lásky.

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh, vodnář

Očista: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6778
3 890 Kč
Enhydro křišťál s pohyblivou bublinkou vody
  • minerální kámen : křišťál s vodou
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení vodnář, lev, kozoroh
  • velikost kamene : 7,5x6 cm
  • váha kamene : 170 g
  • zakoupením získáte tento jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…