Luxusní záhněda krystal s vodou přeleštěný Madagaskar 2,3kg

seberealizace - ochrana - síla - uzemnění

Dokážu probudit vaše pravé JÁ.

Moje vibrační frekvence jsou vyladěné na tento svět a rychlejší energii. Umím ztransformovat vaše vize do reality! Seberealizace skrze hmotu je pro vaši duši velikou příležitostí k sebepoznání, protože na “plodech” (radost, hojnost, materiálno ale i duchovní vyladění) ve hmotném světě, můžete jasně vidět, jak na tom jste. A právě já, záhněda, jsem skvělou průvodkyní a učitelkou pro každého, kdo se chce zlepšit ve schopnosti realizovat světlo/záměr své duše. Dám vám pocit "normálnosti" i přesto, že jste vnímavý, otevření duchovnímu světu a víte věci, které běžně lidi nevnímají. Dokáži pohlcovat elektrosmog, podporuji detoxikace, pomáhám i při chemoterapiích.

Pokud mne k sobě pustíte, pomůžu vám se seberealizací.

Vaše záhněda.

 

 Tyto výjimečné krystaly v sobě nesou a obsahují vodu starou několik milionu let...nesou prvotní prapodstatu a čistotu záměrů i plánů duší. Nepokřivení a absolutní sílu, pradávnou zdrojovou moudrost, kde je všeobsahující klid... Klid v hloubi naší podstaty, neboť vše se děje. Tato vodní katedrála je vůbec slovy absolutně nepředatelná, její světlo prostupuje velmi vysoké dimenze, je krystalickým komunikátorem a zároveň až kosmickou lodí... 

 

Záhněda jako krystal pro ukotvení duchovního vědění, rozpomínání toho, co jsme všechno v životě zažili, aby se plně ukotvilo ve hmotě a my nezůstali jen u neuskutečněných vizí nebo imaginárním světě. Ale abychom se vším byli plně propojeni, abychom určité věci pochopili, a zažili více AHA okamžiků. Některé věci nejdou pochopit a mají tak být, ale některé jsou právě důležité uvědomit si, pochopit je, aby každá naše buňka, celé naše já mohlo tuto novou energii vyzářit - stát se jí, nejen ji chtít. Záhněda nás učí propojovat se s Matkou Zemí a učí nás neustálému uzemnění při každé situaci, jako ochrana, abychom mohli letět ještě výš. Krystal nás učí být pozorovatelem a naladit se na přírodn cyklus, vývoj v určitých situacích, kdy vše může jet velmi rychle a pak je čas naučit se trpělivosti a počkat na tu správnou chvíli. Vše se děje tak, jak má, nehodnoťme, věřme, konejme kdy máme, stahujme nové technologie, nové myšlenky, prozkoumejme nové cesty, vykonejme vše v naší fyzické realitě, čas pro změny je právě nyní. 

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, nebo vložte do misky s vodou přes noc, poté nabijte na nepřímém slunci co nejdéle, nejlépe na křišťálu

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 749
11 600 Kč
Luxusní záhněda krystal s vodou přeleštěný Madagaskar 2,3kg
  • minerální kámen : krystal záhnědy s vodou
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh
  • velikost kamene : 18x11 cm
  • váha kamene : 2,25 kg
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny který má magický a luxusní vzhled 
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Hnědá
Název minerálu: Záhněda
Zdarma minerální dáreček: Ano