Polodrahokam heliodor Brazílie 6g

sebehodnota - duchovní síla - tvořivost - cílevědomost

Hovoří se mne jako o kameni jasnovidců. Ochraňuji vás před manipulací, přitahuji bezpodmínečnou lásku, podněcuji k dosažení úspěchu. Dokáži eliminovat vnitřní nejistotu a tím snižovat stres a celkovou zátěž. Svému nositeli pomáhám rozvíjet duchovní sílu a tím i jeho charisma a charakter. Rozvíjím vaši tvořivost a cílevědomost. Jsem kamenem osvícení a pomáhám vám vyzvednout z podvědomí do vědomí staré vzorce chování, které vás stále ještě brzdí v rozvoji, vy tak v mé přítomnosti s čistým vědomím víte, kde na sobě zapracovat.      

To vše pro vás - heliodor. 

 

Znamení zvěrokruhu: rak, ryba, lev

Očista: po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle    

 
Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1009
550 Kč
Polodrahokam heliodor Brazílie 6g

 

  • minerální kámen : heliodor
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 37x18 mm
  • váha kamene : 6 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
   
diamant_gaia  

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Zdarma minerální dáreček: Ano