Polodrahokam křišťál Blue Tara Brazílie 148g AAA

Blue Tara křišťál je členem brazilského klanu, který obsahuje Riebeckit a Olenit s fantomy Indigolitu (modrý turmalín), které jsou bohaté na Bór. Tara znamená hvězda a jméno lze nalézt v buddhismu, sanskrtu (hinduismu), indiánských kulturách a mnoha dalších kulturách. Stejně jako ostatní Indigolity, je i Blue Tara křišťál nádherným doprovodným kamenem pro ty, kteří si přejí posílit komunikační a/nebo psychické schopnosti, včetně uvědomění si posvátných znalostí a vizí. 

Blue Tara vyzařuje silnou energii transformace, v meditacích pohrouží do těch největších hlubin nás samých (jde až za naše Já). Nabízí nahlédnutí do podsvětí, nahlédnutí za hranice oceánu. Na jedné ze svých úrovní pracuje se sexualitou v tantrickém pojetí. Naučí vás pohlížet na sexualitu jako na meditaci a pomůže dostat se přes tento zážitek do jiných stavů. 

Modrá Tara je v buddhismu popisována jako nejmocnější a nejdivočejší bohyně. Zjevuje se jako osvoboditelka stejně jako matka všech matek všech Buddhů. Představuje dokonalou rovnováhu neduality a konečné jednoty. Ona je naším ochráncem a průvodcem prastarými (prvotními) způsoby, jak se dostaneme k nejhlubšímu z hlubokých tajných učení.

 

 

 

 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 8113
6 290 Kč
Polodrahokam křišťál Blue Tara Brazílie 148g AAA
Polodrahokam křišťál Blue Tara Brazílie 148g AAA
Novinka
  • NOVÝ UNIKÁTNÍ NÁLEZ
  • VYBRANÝ KRÁSNÝ KUS Z VELKÉHO LOTU CCA 60ks
  • minerální kámen : křišťál Blue Tara
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení lev, kozoroh, vodnář
  • velikost kamene : 9x5 cm
  • váha kamene :  148 g
  • zakoupením získáte tento jedinečný minerál
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme se, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano
Video: 300.MP4
Položka byla vyprodána…