Polodrahokam kunzit fialový Pákistán 183g

bezpodmínečná láska - sebeláska - vyšší já - meditace 

Otevírám lidská srdce energiím lásky – lásce k sobě, ostatním, k lidstvu, rostlinám, zvířatům, a především k Zemi - Gaie. Tyto energie dokáží naplnit tělo i mysl pocity celistvosti a štěstím.

Mám uklidňující účinky vůči stresu a dokáži rozptýlit negativitu. Podporuji sebevědomí, obnovuji důvěru a přináším velkou empatii vůči ostatním. Jsem velmi silným duchovním kamenem, přináším klid, relaxaci a uzemnění. Umožňuji hlubokou meditaci, otvírám srdeční čakru a vedu vás k pokoře. Pomáhám svobodně se vyjádřit, pročišťuji staré emoce, zlepšuji náladu v obdobích citových problémů a depresí. Navracím nevinnost těm, kteří museli příliš rychle dospět.

Spojuji vás s vaší nejčistší podstatou. V meditacích usnadňuji napojení na vyšší já a pomáhám vnímat situace jasně a z otevřeného srdce. Probouzím ve vás nejčistší formu lásky a tím pomáhám takovou lásku přitahovat i ve vnějším světě. 

Jsem minerál bohatý na lithium (ne náhodou se užívá jako lék na deprese) a tak mezi mé účinky patří i to, že vás otevírám radosti. Tato radost ovšem vyvěrá z vás samých, není nikde mimo vás. Mám svou vnitřní krystalickou strukturou, dokáži chránit a hýčkat to, co v sobě máte, takže nic z venku vám nedodávám, jen zesiluji to, co ve vás je.

S láskou a úctou Váš kunzit.

 

Kunzit je manifestací vyspělého stavu srdce, otevřeného, čistého, bezpečného, silného, plného života, vysílajícího, vyzařujícího, vyrovnaného a milujícího. 

Jelikož popularita kunzitu stále roste, považujeme to za symbol toho, že se stále více lidí blíží do bodu, ve kterém budou moci skutečně dosáhnout kompletního naplnění potenciálu svého srdce.

Kunzit spojuje člověka s jeho vlastním zdrojem nekonečné lásky.

Ve své přirozené podobě má na sobě kunzit paralelní rýhy po celé své délce. Kdykoliv podobné rýhy u kamene (např. turmalínu) vidíte, jedná se o indikátor extrémní rychlosti, kterou energie skrze daný krystal prochází. Tento urychlený pohyb energie automaticky navyšuje vibrace všech prvků, které kámen obklopují. Tímto způsobem dochází k rozpuštění nižších, negativních energií. 

Kvalitní druhy kunzitu jsou nejčistší manifestací transparentnosti kamene růžového spektra. Tato čistota je hlavním důvodem toho, že si kunzit vydobyl své místo mezi hlavními kameny nové doby. 

 

Znamení zvěrokruhu: býk, váhy, ryby, rak

Očista a nabíjení:  čistíme pod tekoucí vlažnou vodou po dobu několika minut, nabíjíme několik hodin na přímém slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 7524
35 000 Kč
Polodrahokam kunzit fialový Pákistán 183g

 

  • sbírkový krásný extra velký kus kunzitu
  • minerální kámen : kunzit
  • původ polodrahokamu : Pákistán
  • velikost : 7x5 cm
  • váha kamene : 183 g
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Růžová
Název minerálu: Kunzit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Video: 112.MP4
Položka byla vyprodána…