Polodrahokam kunzit žlutý Pákistán 196g

bezpodmínečná láska - sebeláska - vyšší já - meditace 

Otevírám lidská srdce energiím lásky – lásce k sobě, ostatním, k lidstvu, rostlinám, zvířatům, a především k Zemi - Gaie. Tyto energie dokáží naplnit tělo i mysl pocity celistvosti a štěstím.

Mám uklidňující účinky vůči stresu a dokáži rozptýlit negativitu. Podporuji sebevědomí, obnovuji důvěru a přináším velkou empatii vůči ostatním. Jsem velmi silným duchovním kamenem, přináším klid, relaxaci a uzemnění. Umožňuji hlubokou meditaci, otvírám srdeční čakru a vedu vás k pokoře. Pomáhám svobodně se vyjádřit, pročišťuji staré emoce, zlepšuji náladu v obdobích citových problémů a depresí. Navracím nevinnost těm, kteří museli příliš rychle dospět.

Spojuji vás s vaší nejčistší podstatou. V meditacích usnadňuji napojení na vyšší já a pomáhám vnímat situace jasně a z otevřeného srdce. Probouzím ve vás nejčistší formu lásky a tím pomáhám takovou lásku přitahovat i ve vnějším světě. 

Jsem minerál bohatý na lithium (ne náhodou se užívá jako lék na deprese) a tak mezi mé účinky patří i to, že vás otevírám radosti. Tato radost ovšem vyvěrá z vás samých, není nikde mimo vás. Mám svou vnitřní krystalickou strukturou, dokáži chránit a hýčkat to, co v sobě máte, takže nic z venku vám nedodávám, jen zesiluji to, co ve vás je.

S láskou a úctou Váš kunzit.

  

Znamení zvěrokruhu: býk, váhy, ryby, rak

Očista a nabíjení:  čistíme pod tekoucí vlažnou vodou po dobu několika minut, nabíjíme několik hodin na přímém slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 7525
16 900 Kč
Polodrahokam kunzit žlutý Pákistán 196g

 

  • sbírkový krásný extra velký kus kunzitu
  • minerální kámen : kunzit
  • původ polodrahokamu : Pákistán
  • velikost : 13x3,5 cm
  • váha kamene : 196 g
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Růžová
Název minerálu: Kunzit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…