Lemurský krystal křišťálu Brazílie 99g

duševní rozvoj - spiritualita - moudrost - léčení

Lemurské křišťály jsou jedinečné krystaly křemene, ve středu čisté a průzračné. Jejich unikátním poznávacím znakem jsou horizontální ,,proužky" na jedné nebo více stranách. Zdá se, jako by je vyryla čísi ruka, či spíše laser. Díky tenké vrstvě oxidu železa mohou být zbarveny lehce do červena.

Jediným místem, kde se tyto křišťály nalézají a těží, je Brazílie. Původně se mělo za to, že pocházejí pouze z regionu Joaquim Felicio v brazilském státě Minas Gerais, ale našly se také ve vysoko položených horských oblastech kraje Diamantina a Corinto - jedny z top oblastí pro těžbu nádherných kousků krystalů.


Nesu s sebou nádhernou historii našich předků. Byl jsem naprogramován pradávnými Atlanťany, před pádem velké civilizace, aby uchovali svá poznání a znalosti. Lemurská rasa, osazující náš svět, opustila zemskou rovinu a odešla do jiných hvězdných systému, když život na povrchu planety nemohl být déle zachován. Nicméně, mnoho Lemuřanů  vstoupilo do země a odtud se stále starají o zemi a jsou zodpovědní za vystupování těchto krystalů na povrch. Udržujíce čisté vědomé telepatické spojení s těmi, kteří odcestovali do jiných hvězdných systémů, tento vysoce vyspělý druh bytostí zachovává svou vlastní jednotu.
My, krystaly, s lemurským poselstvím, na povrchu země pomáháme vytvářet holografické spojení mezi vnitřní zemí, povrchem země a s hvězdnými oblastmi.
Naším jedinečným rysem je sada horizontálních čar - zářezů, které se nachází na jedné nebo více stranách. Jsme naprogramováni vibracemi sjednocení, jednoty, uvědomnění si každé individuální části jako rovnocenné a ne lepší než nějaká jiná část a nezbytnost lásky pro možnost rozvoje. Obsahuji kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhám ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhám rozpomenou a aktivovat léčitelské schopnosti. Aktivuji vyšší rezonance každé čakry a spojuji je se světelným tělem. Učím jak zhmotňovat myšlenky. Dopomáhám při terapiích minulých životů, což může zabránit vytvoření nemoci nebo uvolnění destruktivních emočních vzorců.
Našim poselstvím je učit lidi, že jsou nejen individualitami, ale také součástí vesmírného plánu, kde jsou si všechny bytosti rovny. Pomáháme vám udržovat spojení se svým duchovním zdrojem.

Váš lemurian.

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh, vodnář

Očista: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 590
1 150 Kč
Lemurský krystal křišťálu Brazílie 99g

 

  • minerální kámen : lemurský křišťál
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení lev, kozoroh, vodnář
  • velikost kamene : 9,5x4,5 cm
  • váha kamene : 99 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny který má magický a luxusní vzhled 
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme se, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…