Polodrahokam morganit krystaly AAA Brazílie 22g

radost - klid - vnitřní síla - láska - jasné vnitřní vidění - nezávislost

Umím k vám přivolat lásku a udržuje ji. Dodávám odvahu k projevům lásky a vytvářím prostor potřebný k tomu, abyste si skutečně mohli užívat života.

Jako růžový kámen aktivuji a pročišťuji srdeční čakru, do života plného stresu přináším uklidnění a blahodárně působím na nervový systém. Upozorním vás na zlozvyk využívat únikové cesty a na přehnanou ješitnost, která vám může bránit v duchovním rozvoji. Upozorním rovněž na dosud přehlížené potřeby duše. Pomáhám rozpoznávat nenaplněné citové potřeby a nevyjádřené emoce. Jsem velmi účinným kamenem při zahánění nepříznivých myšlenek a podvědomého odporu, jenž brání uzdravení a osobní proměně. Zbavuji člověka duševního návyku stavět se ustavičně do role oběti a otevírám srdce, aby dokázalo přijímat ničím nepodmíněnou lásku a úlevu. Udržuji citovou složku osobnosti ve vyrovnaném stavu, zatímco v těle dochází k psychosomatickým změnám.  

Přezdívá se mi růžový smaragd, též kámen božské lásky přináším lásku ve vztazích ale také k sobě samému a jsem mimořádně vhodný pro zástupkyně něžného pohlaví, kterým pomáhám odhalit jejich vnitřní sílu a krásu. Harmonizuji energii a zvyšuji sebevědomí. Stimuluji sexuální prožitky. Napomáhám správnému proudění krve. Zmírňuji migrény a bolesti způsobené nervovou soustavou.

Potřebujete poznat, co to je skutečná láska a respekt k sobě, jak si udržet své energetické pole čisté a přesto vnímat, co se děle kolem vás? Chcete se naučit být plně přítomná(ý), mít maximálně otevřené vědomí, a přesto se nehroutit pod tíhou všech emocí a pocitů, které ostatní prožívají? Ukáži vám jak na to.

S láskou Váš morganit.

 

Znamení zvěrokruhu: váhy, býk, vodnář

Očista: morganit se čistí pod vodou a nabíjí se na přímém slunci


Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 828
1 990 Kč –25 % 1 490 Kč
Polodrahokam morganit krystaly AAA Brazílie 22g
Polodrahokam morganit krystaly AAA Brazílie 22g
1 990 Kč –25 %

 

  • surový minerální kámen : morganit 
  • původ polodrahokamu: Brazílie
  • váha polodrahokamu : 22 g
  • velikost polodrahokamu : 4x3 cm
  • minerální kámen podle znamení váhy
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Růžová
Název minerálu: Morganit
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení