Růženín broušený vogel oboustranný Brazílie 80g

láska - krásauzdravení - trpělivost - láskyplná energie

Vyzývám vás k hledání míru, krásy, umění, hudby, psaného slova a hlavně - lásky. Žijte ze svého srdce, odpusťe ve svých vztazích a zapomeňte na staré křivdy, aby se mohla uvolnit cesta k novému, čistému a krásnému. Rozpouštím žárlivost, hořkosti a viny, navrátím vás k vašemu jin a jangu. Umím oživit fantazii a tvůrčí myšlení. Požádejte mě o pomoc s konkrétní záležitostí, kde nejste schopni rozlišit zrno od plev a já vás povedu. Kdykoliv ucítíte smutek, vezměte mě do ruky a já vám pomohu neuzavřít se v něm ale propustit ho z vašeho nitra na svobodu.

Jsem zkristalizovaná čistá láska. Rád vás provedu životem v lásce.

Váš růženín.

 

Vogel broušený krystal

Vogel krystaly jsou broušené podle legendárního vědce a léčitele s krystaly Marcela Vogela, jsou skutečně vzácnými a výkonnými nástroji energetického uzdravování. Marcel Vogel se snažil využít sílu vědy a lapidárního umění na zdokonalení krystalických forem přírody s cílem maximalizovat jejich potenciál přijímat, zesilovat a přenášet energii univerzální životní síly nabité záměrem léčit a silou lásky. Vogel brousil svoje krystaly tak, aby ladily s přírodní křemennou strukturou a také tak, aby vylepšil energetické vlastnosti krystalu na léčebné účely. Výsledek je esteticky fascinující! Unikátní oboustranný vogel, který je vytvořen 12 stranami, které znázorňují 12 paprsků světla. Vogel krystal má velkou léčivou sílu a je to vysoce aktivační krystal pro světelná těla, kde můžeme přivádět do těla velmi vysoké koncentrace krystalické energie a také čistého světla. Jeho špičku můžeme držet nad místem, které chceme aktivovat, které chceme harmonizovat, kde chceme rozproudit energie. Tato část je zcela na nás, jak to pocítíme. Vogel krystaly jsou opracované tak, aby zesilovaly, spojovaly a zacílily myšlenky a energie, které si přejet nasměrovat a přenést do těla/mysli. Specifický brus umožňuje vašim myšlenkám a energiím vniknout do krystalu přes jeho vstupní zakončení, být zesílené a zamířené během jejich cesty krystalem a být vyzářené z výstupního zakončení. Tímto způsobem jsou tyto krystaly používány na terapeutickou a duchovní práci. Na přenos energie do těla/duše, podporu meditace s cílem vytvořit spojení s duchovními bytostmi, a ve snaze soustředit naší životní energii na dosáhnutí cílů a realizaci snů. 

  

Znamení zvěrokruhu: býk, blíženci, váhy

Očista: opláchněte vlažnou vodou nebo nechte projít kouřem z vykuřovadla, nabijte ve stínu, aby neztratil svou růžovou barvu

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 7914
2 950 Kč
Růženín broušený vogel oboustranný Brazílie 80g

 

 

  • minerální kámen : růženín
  • původ minerálu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení býk, blíženci, váhy
  • velikost kamene : 10,5x2,8 cm
  • váha kamene : 80 g
  • zakoupením získáte tento vyobrazený kámen
 

diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Růžová
Název minerálu: Růženín
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…