Růžový lithiový křemen krystal set 2ks Brazílie 50g AAA


INTIUCE - VYŠŠÍ VNÍMAVOST - PÉČE O DRUHÉ- HRANICE - ODPOČINEK


Nový a vzácný nález - Andělský fantom křišťál s růžovým lithiem

Vzkaz
Pro mé empaty, mé láskyplné duše, mé bojovníky, pro mé pečovatele a léčitele - ve vaší síle se nachází dar jemnosti!
To, co přinášíte světu, je životně důležité a je to povzbuzující poznat svou pravou cenu a naplno ji uznávat .

Jste nazýváni „citliví“ z latinského slova Sensire, které znamená Cítit.
Být citlivý znamená všechno prožívat více - naději, vášeň, lásku, bolest, smutek, radost, hněv a všechno mezi tím, ale to je to, co vás dělá tak mocnými. Tento nemocný svět vás potřebuje, a já jsem tu pro vás, pro vaši podporu, útěchu i radost.
Úroveň srdeční čakry se musí zvyšovat, aby jste zvítězili nad temnotou, která tuto vlastnost nezná a tak moc vám jí závidí.

Naučím vás užívat si život ve všech barvách, když konečně prozřete a začnete brát svou citlivost jako výhodu, zbarvíte životy i ostatním. Jste velmi cenní a bezpodmínečně milovaní .Růžové lithium je kombinací čistého čirého křemene s inkluzemi lithia. Lithiový křemen je skvělý krystal, který přináší emocionální klid, uvolnění od stresu a relaxaci.

Pokud znáte použití lithia v moderní medicíně, je snazší pochopit, jak vám jeho energie může prospět.
Lithium je klíčovou složkou relaxačních a antidepresivních léků. V kombinaci s čirým křemenem se zesilují přirozené antidepresivní vlastnosti lithia. Může pomoci odstranit vaše úzkosti, starosti a stres. Rozptýlí vaše obavy a pozvedne vás z vaší deprese.

Lithium-křemen má velmi silnou léčivou energii, která rezonuje se všemi 7 čakrami a může být použita k aktivaci a očištění každé z nich.

 

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 8156
1 990 Kč
Růžový lithiový křemen krystal set 2ks Brazílie 50g AAA
Růžový lithiový křemen krystal set 2ks Brazílie 50g AAA
Novinka

 

  • Cena za set 2 prezentovaných kusů
  • minerální kámen : křemen a lithium
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost kamene : 3,5-7 cm
  • váha kamene : 50 g

     

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Bílá, Růžová
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano
Video: 291.mp4
Položka byla vyprodána…