Sbírkový polodrahokam Brazílianit Brazílie 27g

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 6729
1 360 Kč –34 % 890 Kč
Sbírkový polodrahokam Brazílianit Brazílie 27g
Sbírkový polodrahokam Brazílianit Brazílie 27g
1 360 Kč –34 %

 

  • minerální kámen : brazílianit
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení: velikost kamene : 3,5x3,5 cm
  • váha kamene : 27 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
   
diamant_gaia  

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Zdarma minerální dáreček: Ano