Lodolit broušený Brazílie 191g

meditace - růst - cesta - jemná síla - expanze duše

Jako úplně nový svět skrytý v nejčistším křišťálu - představuji velikost a hloubku vašich schopností, sílu vaší duše. Uchvátím váš pohled mými minerálními inkluzemi a naplním vaše myšlenky životními možnostmi, jsem tu, abych zvýšil vaše spojení s Matkou Zemí - Gaiou. Nic není příliš nedosažitelné a svět je plný lásky a možností. Zhmotněte své myšlenky, zbavte se minulosti a rozšiřujte své světlo kamkoli půjdete - jste světlonoši této doby. Často se o mně píše jako o „scénickém“ křišťálu, neboť inkluze různých minerálů připomínají pohled oknem zelené zahrady či navozují obrazy vzdálených galaxií nebo podmořských korálových útesů. Bývám nazýván „šamanským kamenem“, protože právě mne mnozí léčitelé používají k navození vizionářské zkušenosti.

S úctou váš lodolit.

 

Znamení zvěrokruhu: ryba, rak, lev, kozoroh, štír

Očista: očista kouřem z vykuřovadla, pod proudem tekoucí vody, nabíjíme v měsíčním světle 

 

Kromě úžasných a univerzálních vlastností křišťálu jak na fyzické, tak i psychické rovině, má lodolit – křišťál s inkluzemi větší energii a silnější vibrace než běžný křišťál, a to díky inkluzím jiných minerálů, jejichž působení právě křišťál ještě umocňuje. Lodolit je silným ochranným a uklidňujícím kamenem; velmi účinně působí lodolit při léčbě emocionálních traumat, vzešlých ze vzpomínek na nepříjemné věci v raném dětství, které způsobují současný strach a stres. Křišťál s inkluzemi pomáhá utišit rozbouřené emoce, pomáhá zmírnit úzkostné a depresivní pocity a stavy. Lodolit je výborným kamenem pro meditaci a chvíle kdy potřebujeme uklidnění. Lodolit je velmi silným kamenem pro pozitivní rozvoj na všech úrovních: duše, těla a mysli.


Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1064
1 590 Kč
Lodolit broušený Brazílie 191g
  • minerální kámen : lodolit
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 10x5 cm
  • váha kamene : 191 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 
  • geody i drúzy patří k větším kamenům, které ozvláštní každé místo a naplní ho tajemnou aurou

   
diamant_gaia  

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano