Polodrahokam ametrín leštěná koule Bolívie 63g

kreativita - sebevědomí - rovnováha - klid - očištění

 Ve mně se spojila záře a klid; Dokáži probudit vaše vnitřní světlo, které vás bude navádět po správné cestě. Jsem přírodní kombinací ametystu a citrínu. Toto spojení je tak čisté a silné, že mi dovoluje používat k léčení vašeho ducha ty nejvyšší vibrační schopnosti obou dvou krystalů. 

Sjednocuji mužskou a ženskou energii, to je těchto Nových dobách aktuální téma k řešení. Pomůže vám to zbavit se starých myšlenkových vzorců, které vás brzdí v seberozvoji. 

Jakožto kámen mimořádně nabitý energií podněcuji tvůrčí schopnosti a zvyšuji schopnost rozhodovat o vlastním životě. 

Pronikám až ke kořenům problémů. Moje silná očistná moc odstraňuje z aury vše negativní a z těla všechno jedovaté. Mimořádně účinně čistím krev a zdroj energie, který přispívá k regeneraci fyzického těla a posiluje imunitní systém. Blahodárně působím na vegetativní nervový systém a fyzické dospívání. Stabilizuji DNA a napomáhám okysličování těla.

To vše pro vás - s láskou ametrín!

  

Jedná se tu o jeden jediný minerál - křemen, do kterého se přimísily atomy železa. Na naší planetě existuje jen jedno jediné velké naleziště, ve kterém si příroda dovolila malý žertík a vyrobila dvoubarevné krystaly. Důl, ve kterém se tyto drahokamy těží, se jmenuje Anahi a nachází se v Bolívii. 

Zdá se to být až neuvěřitelné, ale před sebou máte skutečný drahokam. Jedna jeho polovina je zlatavě žlutá a druhá je purpurově fialová - a přesto je to přírodní nebarvený kámen.

 

Znamení zvěrokruhu: ryba, blíženec, váhy

Očista: ametrín čistíme stejně jako ostatní křemenné druhy, pod proudem vody, nebo přes noc v misce, poměrně dobře snáší přímé slunce ale doporučujeme raději stinné místo

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Kód: 8028
2 880 Kč
Polodrahokam ametrín leštěná koule Bolívie 63g
Polodrahokam ametrín leštěná koule Bolívie 63g
Novinka

 

  • 1KS MENŠÍ NA FOTOGRAFII
  • minerální kámen : ametrín
  • původ polodrahokamu : Bolívie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 4 cm
  • váha kamene : 63 g

     

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano