Polodrahokam hlazený serafinit Sibiř 67g

léčení - láska - osvícení

Jsem kamenem duchovního osvícení. Skvělým způsobem otevírám možnosti samoléčby. Jsem jeden z krystalů umožňující navázat spojení s andělskou říší a současně otevírám korunní a vyšší korunní čakru. Svému majiteli pomáhám vést se hlasem srdce a mám citlivý očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírám lásce. Moje opeřená křídla vás vyzvednou k vyšším duchovním vibracím.     
Podněcuji k činnosti míchu, kterou spojuji s éterickým tělem zejména v místech za srdcem. Dokáži uvolňovat svalové napětí v celém těle až ke krku. Posloužím při potlačování zimnice. Pomáhám snižovat tělesnou hmotnost.     

 Váš serafinit.

 

Znamení zvěrokruhu: ryby

Očista: opláchněte pod vlažnou vodou nebo vykuřte vykuřovadlem, poté nabijte krátce na slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1052
1 290 Kč
Polodrahokam hlazený serafinit Sibiř 67g

 

  • minerální kámen : serafinit
  • původ polodrahokamu : Sibiř
  • velikost kamene : 9x3,5 cm
  • váha kamene : 67 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Serafinit
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení