Polodrahokam serafinit leštěné srdce Sibiř 35g

léčení - láska - osvícení

Jsem kamenem duchovního osvícení. Skvělým způsobem otevírám možnosti samoléčby. Jsem jeden z krystalů umožňující navázat spojení s andělskou říší a současně otevírám korunní a vyšší korunní čakru. Svému majiteli pomáhám vést se hlasem srdce a mám citlivý očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírám lásce. Moje opeřená křídla vás vyzvednou k vyšším duchovním vibracím.     
Podněcuji k činnosti míchu, kterou spojuji s éterickým tělem zejména v místech za srdcem. Dokáži uvolňovat svalové napětí v celém těle až ke krku. Posloužím při potlačování zimnice. Pomáhám snižovat tělesnou hmotnost.     

 Váš serafinit.

 

Znamení zvěrokruhu: ryby

Očista: opláchněte pod vlažnou vodou nebo vykuřte vykuřovadlem, poté nabijte krátce na slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1112
2 770 Kč
Polodrahokam serafinit leštěné srdce Sibiř 35g

 

  • minerální kámen : serafinit
  • původ polodrahokamu : Sibiř
  • velikost kamene : 5x4,5 cm
  • váha kamene : 35 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Serafinit
Položka byla vyprodána…