Polodrahokam labradorit free form Madagaskar 96g

ochrana - síla - proměna - esoterika - léčení

Moje barevné odlesky vás odnesou v čase do dětských let. Pomáhám se zpracováním citových a psychických bloků z minulosti a raného dětství. Nejsem ale pouze léčitelem vašeho vnitřního života. Vaše tělo je pro mne stejně důležité! Právě proto jsem vhodný pro léčení nachlazení, ulevuji při menstruaci, upravuji rovnováhu hormonů, odstraňuji stres, snižuji krevní tlak. Jsem vysoce mystický ale i tělesný. Vnaším světlo do života, zasvědcuji do tajemných mysteríí. Podporuji rozvoj intuice, přináším sílu a vytvrvalost. Jsem kamenem proměny a pomáhám vám v době velkých změn.

Pusťe mne do svého života a pomůži vám znovu uvěřit ve vlastní síly, spolu zvládneme vše.

Váš labradorit.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, ryby, vodnář

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody nebo vykuřte kouřem z vykuřovadla, vzhledem k tomu, že je velmi citlivý na teplo, nabíjejte raději ve vodě, hodinu na slunci

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4708
750 Kč
Polodrahokam labradorit free form Madagaskar 96g
  • minerální kámen : labradorit
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, ryby, vodnář
  • velikost kamene : 6x4 cm
  • váha kamene : 96 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Labradorit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…