Selenitová masážní tyčka hladké konce

silně očistný - ochranný - stabilizuje emoce - propojení hmotného s jemnohmotným

 Vyzývám Vás, abyste ze své hlavy odstranili omezení a vyčistili si "skříně" své mysli.

Položte mě na okenní parapet v domě, přinesu závan čerstvého vzduchu, který oživý váš prostor a pozve dovnitř pozitivní energie. Jsem jako svatý meč, bojující za odstranění energetických blokád a opevněním váš "hrad" klidem a mírem. Budu stážit čistotu vibrací vašeho domu i vašeho ducha. Propojte se se mnou a vzpomeňtě si, že i vy jste utkáni z čistého světla. Nemusíte se nic učit, nemusíte nic hledat, jen si to dovolte! Řekněte buňkám svého těla, že se mohou otevřít mým vibracím. Dovolte jim pustit vše, co je svírá a drží mimo čisté frekvence zdraví a vitality.

Jsem pojmenovaný po Seléne, řecké měsíční bohyni. Milenci si mě vyměňují pro usmíření. Dejte si mě pod polštář nebo k posteli, pro klidný spánek plný objevů a lekcí ve vyšších dimenzích. Budu klíčem, který vám otevře všechny dveře.

Proměňte svůj domov ve svatyni hodnou vědomého člověka. Vše nízké zanechte mimo své energetické pole, vše, co není hodné vaší velikosti transformuji. Poznejte, že křehkost je pouze iluzí. Poznejte, že není třeba bojovat, jen být sám sebou. Poznejte, že můžete naplnit všechny své sny, pokud je záměr vašeho srdce čistý!

S láskou váš selenit.

 

Znamení zvěrokruhu: býk

Očista: NIKDY selenit nenamáčejte, mohl by se rozpustit!! očistit pomocí kouře z vykuřovadla, nabíjet krátce, ve stínu slunce

 

Léčitelské a masážní hůlky jsou tradičními pomůcky šamanů a léčitelů již od nepaměti. Masážní hůlky čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních, pomáhají harmonizovat tok energie a tím přispívají k postupnému zlepšení zdravotního stavu člověka. Masážní hůlka ze selenitu je vhodná pro všechny, kdo léčí pomocí světla. Selenit je jeho skvělým vodičem, čistí auru a odpojuje připojené entity. Tato selenitová hůlka je vhodná jak pro odborníky, tak pro laiky, jelikož nemůže nijak ublížit. Tam, kde je světlo, jednoduše nemůže přežít nic negativního nebo špatného. Pozor! Vzhledem k tomu, že je selenit odrůdou sádrovce, může se stát, že se při dlouhodobém vystavení vlhku může začít rozpouštět. Proto ho používejte spíše "na sucho", nepoužívejte příliš masážní oleje.

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

 

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 617
490 Kč –20 % 390 Kč
Selenitová masážní tyčka hladké konce
3764B35F E759 47AD A2A9 B1C7559E7549
490 Kč –20 %
  • 1ks dle fotografie - oba hladké konce
  • minerální kámen : selenit
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení býk
  • velikost kamene : cca 16 cm
  • váha kamene : cca 120g
  • původ polodrahokamu : Maroko
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru

 

 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Selenit
Zdarma minerální dáreček: Ano