Amazonit špice

 úspěch - klid - intuice - škodlivé záření - komunikace

Se mnou budete jednat vždy v míru a lásce.

Jsem jemný a uklidňující kámen, zmírňuji strach a pomáhám vám vidět obě strany problému. O choulostivých záležitostech se těžko mluví, má energie vám pomůže najít správná slova pro sdělení vašich myšlenek z vyšší perspektivy. Díky mým tyrkysovým odstínům se naladíte na harmonii, pocit bezpečí a rovnováhu. Jsem nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používám se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhám svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň. Harmonizuji srdeční čakru a čakru hrdla, používám se k posílení komunikace na všech úrovních. Vyrovnávám mužskou a ženskou energie, stejně jako mnohé aspekty osobnosti. Jsem velmi silným talismanem prosperity. Tradičně mne používaly mnohé kultury, např. v Egyptě, Indii, Mezopotámii, kde jsem byl populárním amuletem, stejně jako dekorativním kamenem pro fasády budov.

Nastávajícím maminkách pomáhám při kontrakcích a bolestivém dlouhotrvajícím porodu. V oblasti zátylku tlumím bolesti hlavy a migrény. V centru hrdla, zvláště u dětí, podporuji řeč a výraznost projevu. Dále reguluji látkovou přeměnu a harmonizuji činnost hypofýzy, brzlíku a vegetativního nervového systému.

S láskou Váš amazonit.

 


Znamení zvěrokruhu: vodnář

Očista: vzhledem k citlivosti k prudkým změnám teploty jej čistíme vlažnou vodou a nabíjíme na nepřímém slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

 
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 1146
440 Kč
Amazonit špice

 

 

  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : amazonit
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost : 7-8 cm
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obelisky
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Amazonit