Fluoritový obelisk s dendritem 394g

mentální síly - duševní ochrana - deprese - sebedůvěra

 Mé jméno je fluorit, svému majiteli poskytnu bezmeznou sebedůvěru v jeho schopnosti. Jsem obdařený silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni.
Současně dokáži zastavit působení psychické manipulace a nevhodného duševního vlivu.
Čistím, odstraňuji a přeorganizovávám v těle vše, co není v naprostém pořádku
.
Říká se o mně, že jsem nejlépe fungující krystal, pokud jde o překonání jakéhokoli nesoul
adu v těle.
Pusťte mě do svého života a poznejte nové aspekty bytí. 

V duševním životě zvyšuji sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci a současně usnadňuji překonávání duševních problémů. Odstraňuji utkvělé představy, iluze a odhaluji pravdu. Výrazně pomůži, pokud potřebujete jednat nestranně a objektivně. Skvěle pomáhám i při učení, dokáži uspořádat a zpracovat informace, neboť spojuji známé s tím, čemu se právě učíte. Zvyšuji koncentraci. Pomáhám strávit nové informace a zvyšuji rychlost myšlení.

Vyladím Vás do naprosté harmonie.

S láskou Váš fluorit.

 

Nádherný fluorit extra kvality výjimečně silných paprsků, který nese hluboké a velmi klidné energie, které nás nalazují na duchovní a vysokovibrační energie a také především léčitelské energie působící na veškeré naše vrstvy fyzického těla. Krystalová fluoritová špice je určena především pro práci s tělem a různými bloky, oslabeními a bolestmi, harmonizuje a narovnává vše, co u nás není v souladu. S tímto krystalem fluoritu můžeme čistit, harmonizovat a zacelovat si svou auru a používat na energetická místa na těle - čakry, uvádět je do souladu a podporovat přirozený energetický tok v těle. Fluoritová špička pomáhá přijímat a ukotvovat duchovní energie do těla, aby se vše mohlo projevit ve fyzickém života.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, ryby, vodnář, beran, lev      

Očista: po očistění ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Kód: 392
3 890 Kč
Fluoritový obelisk s dendritem 394g

 

  • minerální kámen : fluorit
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, ryby, vodnář, beran, lev
  • velikost kamene : 18x3,5 cm
  • váha kamene: 394 g


diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme se, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Obelisky
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Fluorit
Zdarma minerální dáreček: Ano