Modrý sodalit leštěná špice 7cm

napojení se na intuici - racionalita - uzemnění - čistá mysl - hluboké pochopení bytí

Probouzím třetí oko, jež připravuje mysl na přijetí niterného vhledu a intuitivních znalostí. Jsem nejvíce uzemněný z hluboce modrých kamenů a vyvolávám hluboké myšlenky tím, že pročišťuji mysl, aby mohla správně fungovat. Jeli-li mysli klidná a tichá, může dosáhnout širší perspektivy a hlubšího pochopení. Propůjčuji mysli schopnost myslet racionálně a docházet k logickým závěrům. Jsem extrémně vhodný pro ty, kteří mají tendenci k přehnané citlivosti a podrážděnosti, neboť stabilizuji mentální sílu a umožňuji majiteli překlenout emoce směrem k racionalitě. 

Jsem jako hluboká modrá barva noční oblohy, kdy cestujete do hlubin své mysli jako ve spánku, ze kterého se vracíte osvěžení, s lepším pochopením a širší perspektivou. Moje bílé linky nebo skvrny symbolizují duchovní světlo, které mysl prosvítí, pokud se dostane do rovnováhy. 

To vše pro vás - s láskou váš sodalit.

 

Znamení zvěrokruhu: střelec, panna, vodnář

Očista: sodalit pečlivě čistíme pod proudem vlažné vody, nebo přes noc nejlépe za úplňku, zahrabaný v půdě, po opláchnutí jej položíme na křišťál a vystavíme dobrou hodinu přímému slunci  

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6222
590 Kč –25 % 440 Kč
Modrý sodalit leštěná špice 7cm
Modrý sodalit leštěná špice 7cm
590 Kč –25 %

 

  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : sodalit
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení panna, střelec, vodnář
  • velikost : cca 7 cm
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Obelisky
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Sodalit
Položka byla vyprodána…