Broušená špice z onyxu 7cm

ochrana - síla - sebedůvěra - vytrvalost

Pomáhám vám zbavit se negativních myšlenkových vzorců, které pramení z toxických emocí.

Bráním vás před negativitou, kterou na vás někdo záměrně vyšle. Umím pomoci v těžkých a nepřehledných dobách. Spojuji s vesmírnou silou. Léčím stará traumata, ovlivňující přítomnost.

Učím jednat asertivně a poskytuji síly k tomu, abyste se staly pány svého osudu. Nabízím spojení s jednotou vesmíru. Dokáži vás přesunout po proudu času, abyste pohlédli na vlastní budoucnost, a díky své moci ovlivnit lidské síly a schopnosti vám dopomůži, abyste se stali skutečnými pány svého osudu. Přináším ráznost, vytrvalost a životní sílu. Usnadňuji přijímání poučení z minulosti, zvyšuji sebedůvěru a pomáhám vyrovnat se s podmínkami ve vašem okolí.

Naplním vás pocitem bezpečí.

Váš onyx.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody a poté nabijte na slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Kód: 25
360 Kč
Broušená špice z onyxu 7cm
  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : onyx
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh
  • velikost kamene : 7 cm
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obelisky
Zdarma minerální dáreček: Ano