Oceánský jaspis obelisk špice 8cm 92g

štěstí - krása - ochrana - zdraví - léčení

Z mého vzhledu můžete cítit proudění mořských vln ze severozápadního Madagaskaru a má energie pochází z valících se přílivů a mořské pěny.

Naučím vás zpracovat emocionální trauma a řídit rytmus svého vnitřního moře. Podporuji dobré mentální a emocionální stavy, uvádím do rovnováhy city a mysl, odstraňuji deprese, učím vás žít v souladu s přírodou. Jsem kamenem zdraví, mám silné léčivé účinky, podporuji uzdravovací procesy těla, léčím zažívací trakt a vylučovací orgány, odstraňuji toxiny z těla, hojím záněty, podporuji nervový a imunitní systém, buněčnou regeneraci a obnovu organismu - hlavně při nejrůznějších nádorech. Přináším pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizacích.

Pokud jste v mé přítomnosti při aktu lásky, prodlužuji vaší sexuální rozkoš. Zvyšuji vaše organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuji představivost a proměnuji myšlenky v činy.

S láskou váš jaspis.

 

Znamení zvěrokruhu: beran, rak, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář a ryby

Očista: pod proudem vlažné vody nebo kouřem z vykuřovadla, nabití ve stínu, krátce, nebo na měsíčním světle

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 59
1 190 Kč
Oceánský jaspis obelisk špice 8cm 92g
  • minerální kámen : oceánský jaspis
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení :
    beran, rak, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář a ryby
  • velikost kamene : 8x3 cm
  • váha kamene : 92
  • g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme se, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Obelisky
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Jaspis
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení