Akvamarín krystal pohyblivá bublinka Pákistán 141g

odvaha - klid - očištění - stres - strach

Jsem kamenem mořské bohyně.

Ponořte se do mé modré oázy klidu a relaxace. Když se naladíte na mé vibrace a dovolíte mi, abych prostoupil celé vaše energetické pole, dodám vašemu vnímání průzračnou jasnost. Náležím vodnímu elementu, tudíž v sobě nesu sílu tohoto živlu. Dokáži vyčistit, vyjasnit emoce, pomůži vám plynule a jasně se vyjadřovat a zároveň být empatičtí. Když si budete chtít s někým promluvit v lásce a harmonii, vezměte si mne do kapsy. Když vás čeká emočně vypjatá situace, ve které nechcete vybouchnout jako sopka, pomůži udržet energie ve vyladěné frekvenci. Vzpomeňte si na mě, když se topíte v síle svých emocích, máte chuť ničit – ať druhé, či sebe samého. Dodám vám potřebný nadhled, abyste viděli, co je třeba. Dodám vám rozvahu, abyste ve slabé chvilce nezbourali to, co má zůstat stát. Dodám vám přijetí toho, co prožíváte, aby to mohl odnést tok času. Budu vám dělat společnost při meditaci, ve které pomůžu jemně a laskavě rozvinout vaše čakry do překrásných květin, které září do světa svou krásu a voní vůní tak omamnou, že si tento stavu budete chtít navždy udržet. Chyťte mne za ruku, když kolem zuří bouře, a i když víte, že vše je v pořádku a pro vaše dobro, stejně vás pohlcuje strach ze změny.

Otevřu vaše vědomí tomu, co přichází a vy budete moci pustit to, co má odejít. Napojte se na mne, když potřebujete otevřít oči i srdce novým možnostem. Rozšířím vaše vědomí, pomůžu vám překročit hranice mysli, posílím vaší důvěru ve své vnitřní smysli, abyste mohli vyrůst a přijmout nové výzvy.

S láskou váš akvamarín.

 

Enhydro krystal je křemenný nebo achátový kámen, který obsahuje bublinky vody uvnitř. Tyto bubliny vody se zachytily uvnitř krystalu, když krystal rostl. Nejcennější Enhydro krystaly jsou ty, které mají pohyblivé bubliny. V krystalu je přítomna vzduchová kapsa, která způsobuje pohyb bubliny vody nahoru a dolů přímo v kapse. Ostatní Enhydro krystaly mají také vodní bubliny uvnitř, ale jsou obvykle nehybné. To však neznamená, že jsou méně krásné a úžasné. Enhydro krystaly obsahují vodu, která je přes sto milionů let stará! Enhydro je převzato z řeckého slova znamenajícího „jako voda uvnitř“. 

Voda uvnitř krystalu je bez kontaminantů průmyslového znečištění. To z něj dělá ideálního pomocníka pro zachování čisté mysli. Tato voda může být považována za elixír poznání a ukrývá veškerou čistotu Božského plánu s planetou Gaiou i lidmi. Můžete meditovat s krystalem Enhydro s cílem spojit se s božským plánem. Tento krystal vám také poskytne silné a přímé spojení s vašimi Akášickými záznamy. Práce s tímto vzácným krystalem je velmi dobrá pro čištění nahromaděných toxinů ve vašem těle. Enhydro krystal vám pomůže vyjádřit se a sdělit vaše pocity z úrovně srdce. Otevře vás hlubokým úrovním bytí a přijímání božské lásky.

 

 

Znamení zvěrokruhu: vodnář, ryby, váhy, blíženci

 Očista: po důkladné očistě vodou ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 7817
82 000 Kč
Akvamarín krystal pohyblivá bublinka Pákistán 141g

 

  • minerální kámen : akvamarín
  • původ kamene : Pákistán
  • velikost kamene : 7x3,5 cm
  • váha kamene : 141 g
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Akvamarín
Zdarma minerální dáreček: Ano
Video: 252.MP4
Položka byla vyprodána…