Minerál galenit Zambie 473g

štěstí - harmonie - sebeláska 

 Jsem kamenem harmonie, přináším rovnováhu na všech úrovních a uvádím do souladu fyzickou a duševní stránku lidské osobnosti. Funguji jako uzemňovací kámen, otevírám mysl a zaháním sebepodceňování založené na nepříjemných dřívějších zkušenostech. Potlačuji záněty a vyrážky. Podněcuji krevní oběh, blahodárně působím na tepny, zvyšuji ukládání selenu a zinku v organismu. Mám příznivý vliv na vlasy. 

S láskou Váš galenit.

 

Galenit je nejhojnější a nejvýznamnější rudou olova i stříbra s velice zajímavými schopnostmi. Galenit je z chemického hlediska sulfid olovnatý. Jeho starší český název zní „blejno olověné“. Tento kámen krystalizuje v krychlové soustavě. Obvykle se vyskytuje společně s jinými minerály jako pyritkřemen či fluorit. 

 

  Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 821
1 190 Kč
Minerál galenit Zambie 473g

 

  • minerální kámen : galenit
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení  
  • původ polodrahokamu : Zambie
  • velikost kamene: 7x6 cm
  • váha polodrahokamu : 473 g
  • zakoupením získáte přesně tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Černá
Název minerálu: Galenit